Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Jiaxing me pishinë për fëmijë

Jiaxing
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Jiaxing në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fuyue Hotel
Fuyue Hotel
Fuyue Hotel
Hotel
Kinë, Jiaxing
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jiaxing Sunshine Hotel
Jiaxing Sunshine Hotel
Jiaxing Sunshine Hotel
Hotel
Kinë, Jiaxing
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Bojinwan Hotel Jiangxing
Bojinwan Hotel Jiangxing
Bojinwan Hotel Jiangxing
Hotel
Kinë, Jiaxing
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
 • Tavolinë udhëtimi
Grand New Century Hotel Jiashan Jiaxing
Grand New Century Hotel Jiashan Jiaxing
Grand New Century Hotel Jiashan Jiaxing
Largësia nga qendra e qytetit:
18.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Xitang Holiday Hotel
Xitang Holiday Hotel
Xitang Holiday Hotel
Hotel
Kinë, Jiaxing
Largësia nga qendra e qytetit:
23.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Yuehe Hotel
Yuehe Hotel
Yuehe Hotel
Hotel
Kinë, Jiaxing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Crowne Plaza Wuzhen
Crowne Plaza Wuzhen
Crowne Plaza Wuzhen
Hotel
Kinë, Jiaxing
Largësia nga qendra e qytetit:
25.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Asistent
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Four Seasons Guanghua Hotel
Four Seasons Guanghua Hotel
Four Seasons Guanghua Hotel
Hotel
Kinë, Jiaxing
Largësia nga qendra e qytetit:
29.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.