Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Huzhou me pishinë për fëmijë

Huzhou
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Huzhou në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sheraton Huzhou Hot Spring Resort
Sheraton Huzhou Hot Spring Resort
Sheraton Huzhou Hot Spring Resort
8.4 E mirë
Resort
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Cloud Mirror Hotel
Cloud Mirror Hotel
Cloud Mirror Hotel
Hotel
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
40.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Club Med Joyview Resort
Resort
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
53.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Banyan Tree Anji
Banyan Tree Anji
Banyan Tree Anji
7.7 Mesatare
Hotel
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
47.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
JW Marriott Hotel Zhejiang Anji
JW Marriott Hotel Zhejiang Anji
JW Marriott Hotel Zhejiang Anji
Largësia nga qendra e qytetit:
47.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Crowne Plaza Deqing Moganshan
Crowne Plaza Deqing Moganshan
Crowne Plaza Deqing Moganshan
Largësia nga qendra e qytetit:
40.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Chaoyue Business Hotel
Chaoyue Business Hotel
Chaoyue Business Hotel
Hotel
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
32.8 km
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
 • Depozitimi i bagazheve
 • Tavolinë udhëtimi
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
The Yard of The Sky
The Yard of The Sky
The Yard of The Sky
Hotel
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
40.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Huzhou Hotel Huzhou
Huzhou Hotel Huzhou
Huzhou Hotel Huzhou
Hotel
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Xiang Ming Li She Hotel
Xiang Ming Li She Hotel
Xiang Ming Li She Hotel
Hotel
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
48.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Yinxi 39 Boutique Homestay
Yinxi 39 Boutique Homestay
Yinxi 39 Boutique Homestay
Hotel
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
49.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Lanquan Shaniju Hotel
Lanquan Shaniju Hotel
Lanquan Shaniju Hotel
Hotel
Kinë, Huzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
32.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Shanyang Kaitai Boutique Homestay
Shanyang Kaitai Boutique Homestay
Shanyang Kaitai Boutique Homestay
Largësia nga qendra e qytetit:
41.8 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.