Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Huizhou me diskoteka dhe nate.

Huizhou
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Huizhou 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Huizhou Jinnuo International Hotel
Huizhou Jinnuo International Hotel
Huizhou Jinnuo International Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Crowne Plaza Huizhou
Crowne Plaza Huizhou
Crowne Plaza Huizhou
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Huizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Huizhou Kande International Hotel
Huizhou Kande International Hotel
Huizhou Kande International Hotel
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Huizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Noble Jasper Hotel
Noble Jasper Hotel
Noble Jasper Hotel
Hotel
Kinë, Huizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Huizhou Jinhuayue International Hotel
Huizhou Jinhuayue International Hotel
Huizhou Jinhuayue International Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Kings Palace Hotel
Kings Palace Hotel
Kings Palace Hotel
Hotel
Kinë, Huizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Grand Skylight Int'l Hotel Huizhou
Grand Skylight Int'l Hotel Huizhou
Grand Skylight Int'l Hotel Huizhou
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Kinë, Huizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
35.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ramada Plaza Huizhou East
Ramada Plaza Huizhou East
Ramada Plaza Huizhou East
Hotel
Kinë, Huizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
34.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Vienna Hotel Zhongkai Road Branch
Vienna Hotel Zhongkai Road Branch
Vienna Hotel Zhongkai Road Branch
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Huizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Venus International Hotel Guangdong Huizhou West Lake
Venus International Hotel Guangdong Huizhou West Lake
Venus International Hotel Guangdong Huizhou West Lake
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Bay View Hotel Longmen
Bay View Hotel Longmen
Bay View Hotel Longmen
Hotel
Kinë, Huizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
69.6 km
 • Klube natë
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Depozitimi i bagazheve
 • Tavolinë udhëtimi
 • Lavanderi vetëshërbimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.