Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Huangshan me pishinë për fëmijë

Huangshan
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Huangshan në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Banyan Tree Hotel Huangshan
Banyan Tree Hotel Huangshan
Banyan Tree Hotel Huangshan
Resort
Kinë, Huangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
47.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Crowne Plaza Huangshan Yucheng
Crowne Plaza Huangshan Yucheng
Crowne Plaza Huangshan Yucheng
Hotel
Kinë, Huangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Cheng Jin Hotel
Cheng Jin Hotel
Cheng Jin Hotel
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Huangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
43.4 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Qingheyue Inn
Qingheyue Inn
Qingheyue Inn
Shtëpi e mysafirëve
Kinë, Huangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
46.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Xuan Yuan International Hotel
Xuan Yuan International Hotel
Xuan Yuan International Hotel
Hotel
Kinë, Huangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
66.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Huangshan Old Street Hotel
Huangshan Old Street Hotel
Huangshan Old Street Hotel
Hotel
Kinë, Huangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Whole View Hotel
Whole View Hotel
Whole View Hotel
Hotel
Kinë, Huangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
41.3 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Huangshan Xinyuan International Hotel
Huangshan Xinyuan International Hotel
Huangshan Xinyuan International Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Huangshan Pine Golf & Country Club
Huangshan Pine Golf & Country Club
Huangshan Pine Golf & Country Club
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Qingya Hotel Huangshan
Hotel
Kinë, Huangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
41.9 km
 • Furgon i aeroportit
 • Tavolinë udhëtimi
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Crowne Plaza Hangzhou Thousand Island Lake
Crowne Plaza Hangzhou Thousand Island Lake
Crowne Plaza Hangzhou Thousand Island Lake
Largësia nga qendra e qytetit:
21.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.