Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Hefei me pishinë

Hefei
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 40 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Hefei për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hilton Hefei
Hilton Hefei
Hilton Hefei
7.3 Mesatare
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Howard Johnson Tech Center Plaza Hefei
Howard Johnson Tech Center Plaza Hefei
Howard Johnson Tech Center Plaza Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Lakeside Jianguo Hotel
Lakeside Jianguo Hotel
Lakeside Jianguo Hotel
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Grand Hotel Overseas Traders Club Hefei
Grand Hotel Overseas Traders Club Hefei
Grand Hotel Overseas Traders Club Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Shangri-La Hefei
Shangri-La Hefei
Shangri-La Hefei
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Empark Grand Hotel
Empark Grand Hotel
Empark Grand Hotel
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Pullman Hefei Sunac
Pullman Hefei Sunac
Pullman Hefei Sunac
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
15.2 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Empark Grand Hotel Hefei Beicheng
Empark Grand Hotel Hefei Beicheng
Empark Grand Hotel Hefei Beicheng
Largësia nga qendra e qytetit:
17.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Steigenberger Icons Hefei
Steigenberger Icons Hefei
Steigenberger Icons Hefei
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
17.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
The Langham Hefei
The Langham Hefei
The Langham Hefei
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Fengda International Hotel Hefei
Fengda International Hotel Hefei
Fengda International Hotel Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Holiday Inn Hefei
Holiday Inn Hefei
Holiday Inn Hefei
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Crowne Plaza Hefei
Crowne Plaza Hefei
Crowne Plaza Hefei
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Haihui Hotel Hefei Downtown
Haihui Hotel Hefei Downtown
Haihui Hotel Hefei Downtown
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
The Westin Hefei Baohe
The Westin Hefei Baohe
The Westin Hefei Baohe
7.5 Mesatare
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sheraton Hefei Xinzhan Hotel
Sheraton Hefei Xinzhan Hotel
Sheraton Hefei Xinzhan Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hongrui Jinling Grand Hotel Hefei
Hongrui Jinling Grand Hotel Hefei
Hongrui Jinling Grand Hotel Hefei
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Somerset Swan Lake Hefei
Somerset Swan Lake Hefei
Somerset Swan Lake Hefei
Apartament
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Crowne Plaza Hefei Rongqiao
Crowne Plaza Hefei Rongqiao
Crowne Plaza Hefei Rongqiao
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Best Western Premier Hotel Hefei
Best Western Premier Hotel Hefei
Best Western Premier Hotel Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.