Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hefei me pishinë për fëmijë

Hefei
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hefei në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Hefei
Hilton Hefei
Hilton Hefei
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Howard Johnson Tech Center Plaza Hefei
Howard Johnson Tech Center Plaza Hefei
Howard Johnson Tech Center Plaza Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Shangri-La Hefei
Shangri-La Hefei
Shangri-La Hefei
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Empark Grand Hotel
Empark Grand Hotel
Empark Grand Hotel
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Pullman Hefei Sunac
Pullman Hefei Sunac
Pullman Hefei Sunac
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
15.2 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Empark Grand Hotel Hefei Beicheng
Empark Grand Hotel Hefei Beicheng
Empark Grand Hotel Hefei Beicheng
Largësia nga qendra e qytetit:
17.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn Hefei
Holiday Inn Hefei
Holiday Inn Hefei
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Westin Hefei Baohe
The Westin Hefei Baohe
The Westin Hefei Baohe
7.7 Mesatare
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Sheraton Hefei Xinzhan Hotel
Sheraton Hefei Xinzhan Hotel
Sheraton Hefei Xinzhan Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hongrui Jinling Grand Hotel Hefei
Hongrui Jinling Grand Hotel Hefei
Hongrui Jinling Grand Hotel Hefei
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Best Western Premier Hotel Hefei
Best Western Premier Hotel Hefei
Best Western Premier Hotel Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Jinling Grand Hotel Hefei
Jinling Grand Hotel Hefei
Jinling Grand Hotel Hefei
8.5 E mirë
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Holiday Inn Resort Chaohu Hot Spring
Holiday Inn Resort Chaohu Hot Spring
Holiday Inn Resort Chaohu Hot Spring
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
68.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Four Points by Sheraton Hefei Shushan
Four Points by Sheraton Hefei Shushan
Four Points by Sheraton Hefei Shushan
7.4 Mesatare
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Swiss-Belhotel Hefei
Swiss-Belhotel Hefei
Swiss-Belhotel Hefei
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Novotel Hefei Wanda
Novotel Hefei Wanda
Novotel Hefei Wanda
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
15.4 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Country Garden Phoenix Hotel Chaohu
Country Garden Phoenix Hotel Chaohu
Country Garden Phoenix Hotel Chaohu
Largësia nga qendra e qytetit:
61.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
InterContinental Hefei
InterContinental Hefei
InterContinental Hefei
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Hefei
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Country Garden Phoenix Hotel Luxury
Country Garden Phoenix Hotel Luxury
Country Garden Phoenix Hotel Luxury
Largësia nga qendra e qytetit:
34.9 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.