Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hangzhou me pishinë për fëmijë

Hangzhou
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 85 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hangzhou në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Hyatt Hangzhou
Grand Hyatt Hangzhou
Grand Hyatt Hangzhou
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sofitel Hangzhou Westlake
Sofitel Hangzhou Westlake
Sofitel Hangzhou Westlake
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Oakwood Residence Hangzhou
Oakwood Residence Hangzhou
Oakwood Residence Hangzhou
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
JW Marriott Hotel Hangzhou
JW Marriott Hotel Hangzhou
JW Marriott Hotel Hangzhou
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Sheraton Grand Hangzhou Wetland Park Resort
Sheraton Grand Hangzhou Wetland Park Resort
Sheraton Grand Hangzhou Wetland Park Resort
8.4 E mirë
Resort
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Four Seasons Hotel Hangzhou at West Lake
Four Seasons Hotel Hangzhou at West Lake
Four Seasons Hotel Hangzhou at West Lake
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Banyan Tree Hangzhou
Banyan Tree Hangzhou
Banyan Tree Hangzhou
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Dragon Hotel Hangzhou
The Dragon Hotel Hangzhou
The Dragon Hotel Hangzhou
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sheraton Qiandao Lake Resort
Sheraton Qiandao Lake Resort
Sheraton Qiandao Lake Resort
Resort
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
130.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
West Lake State Guest House
West Lake State Guest House
West Lake State Guest House
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Grand Parkray Hangzhou
Grand Parkray Hangzhou
Grand Parkray Hangzhou
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
13.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Narada Grand Hotel Zhejiang
Narada Grand Hotel Zhejiang
Narada Grand Hotel Zhejiang
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hangzhou Goethe Hotel
Hangzhou Goethe Hotel
Hangzhou Goethe Hotel
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Angsana Hangzhou
Angsana Hangzhou
Angsana Hangzhou
4.0
Resort
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fuchun Resort
Fuchun Resort
Fuchun Resort
9.6 E shkëlqyer
Resort
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
26.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Greentown Island Lake Resort Hotel
Greentown Island Lake Resort Hotel
Greentown Island Lake Resort Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
130.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hangzhou Wonderland Hotel
Hangzhou Wonderland Hotel
Hangzhou Wonderland Hotel
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
37.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sheraton Grand Hangzhou Binjiang Hotel
Sheraton Grand Hangzhou Binjiang Hotel
Sheraton Grand Hangzhou Binjiang Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Zhejiang Tianducheng French Themed Resort
Zhejiang Tianducheng French Themed Resort
Zhejiang Tianducheng French Themed Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
16.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Qiandaohu Aden Hotel
Qiandaohu Aden Hotel
Qiandaohu Aden Hotel
Hotel
Kinë, Hangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
133.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.