Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Haikou me pishinë për fëmijë

Haikou
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Haikou në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hainan Junhua Haiyi Hotel Formerly Meritus Mandarin Haikou
Hainan Junhua Haiyi Hotel Formerly Meritus Mandarin Haikou
Hainan Junhua Haiyi Hotel Formerly Meritus Mandarin Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Hilton Haikou Meilan
Hilton Haikou Meilan
Hilton Haikou Meilan
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
Sheraton Haikou Hotel
Sheraton Haikou Hotel
Sheraton Haikou Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Hilton Haikou
Hilton Haikou
Hilton Haikou
8.1 E mirë
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Huandao Tide Hotel - Haikou
Huandao Tide Hotel - Haikou
Huandao Tide Hotel - Haikou
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Eadry Royal Garden Hotel Haikou
Eadry Royal Garden Hotel Haikou
Eadry Royal Garden Hotel Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
22.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Ritz-Carlton Haikou
The Ritz-Carlton Haikou
The Ritz-Carlton Haikou
8.7 E mirë
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Wulan Hot Spring Hotel
Wulan Hot Spring Hotel
Wulan Hot Spring Hotel
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Redbird Hotel Haikou
Redbird Hotel Haikou
Redbird Hotel Haikou
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
12.8 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Mission Hills Resort Haikou
Mission Hills Resort Haikou
Mission Hills Resort Haikou
9.6 E shkëlqyer
Resort
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Shangri-La Haikou
Shangri-La Haikou
Shangri-La Haikou
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Haikou Marriott Hotel
Haikou Marriott Hotel
Haikou Marriott Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
14.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
BaoHua Harbour View Hotel
BaoHua Harbour View Hotel
BaoHua Harbour View Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pullman Haikou
Pullman Haikou
Pullman Haikou
8.8 E mirë
Resort
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sun City Hotel Haikou
Sun City Hotel Haikou
Sun City Hotel Haikou
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hualuxe Haikou Seaview Hotel chain InterContinental Hotels Group
Hualuxe Haikou Seaview Hotel chain InterContinental Hotels Group
Hualuxe Haikou Seaview Hotel chain InterContinental Hotels Group
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Holiday Inn Haikou West Coast
Holiday Inn Haikou West Coast
Holiday Inn Haikou West Coast
Largësia nga qendra e qytetit:
12.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn Express Haikou West Coast
Holiday Inn Express Haikou West Coast
Holiday Inn Express Haikou West Coast
7.7 Mesatare
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
12.8 km
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Renaissance Haikou Hotel
Renaissance Haikou Hotel
Renaissance Haikou Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
12.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Haikou Longquan Hotel
Haikou Longquan Hotel
Haikou Longquan Hotel
Hotel
Kinë, Haikou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.