Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Guiyang me pishinë për fëmijë

Guiyang
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Guiyang në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sheraton Guiyang Hotel
Sheraton Guiyang Hotel
Sheraton Guiyang Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Kempinski Hotel Guiyang
Kempinski Hotel Guiyang
Kempinski Hotel Guiyang
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
11.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Empark Grand Hotel Guiyang
Empark Grand Hotel Guiyang
Empark Grand Hotel Guiyang
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Novotel Guiyang Downtown
Novotel Guiyang Downtown
Novotel Guiyang Downtown
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Pullman Guiyang
Pullman Guiyang
Pullman Guiyang
8.5 E mirë
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Howard Johnson Plaza Guiyang
Howard Johnson Plaza Guiyang
Howard Johnson Plaza Guiyang
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Renaissance Guiyang Hotel
Renaissance Guiyang Hotel
Renaissance Guiyang Hotel
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hyatt Regency Guiyang
Hyatt Regency Guiyang
Hyatt Regency Guiyang
7.5 Mesatare
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Regal Hotel Guiyang
Regal Hotel Guiyang
Regal Hotel Guiyang
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hualian Hotel Guiyang
Hualian Hotel Guiyang
Hualian Hotel Guiyang
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Wenzhou Hotel
Wenzhou Hotel
Wenzhou Hotel
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Poly Hotspring Guiyang Hotel
Poly Hotspring Guiyang Hotel
Poly Hotspring Guiyang Hotel
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Yan He Garden Hotel
Yan He Garden Hotel
Yan He Garden Hotel
Hotel
Kinë, Guiyang
Largësia nga qendra e qytetit:
17.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.