Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Guilin me pishinë për fëmijë

Guilin
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 46 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Guilin në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Lijiang Waterfall Hotel Guilin
Lijiang Waterfall Hotel Guilin
Lijiang Waterfall Hotel Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton Guilin Hotel
Sheraton Guilin Hotel
Sheraton Guilin Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Shangri-La Guilin
Shangri-La Guilin
Shangri-La Guilin
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Guilin Bravo Hotel
Guilin Bravo Hotel
Guilin Bravo Hotel
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Banyan Tree Yangshuo
Banyan Tree Yangshuo
Banyan Tree Yangshuo
9.0 E shkëlqyer
Resort
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
60.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Yangshuo Ancient Garden Boutique Hotel
Yangshuo Ancient Garden Boutique Hotel
Yangshuo Ancient Garden Boutique Hotel
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
58.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Guilin Bravo Hotel-The Grand Wing
Guilin Bravo Hotel-The Grand Wing
Guilin Bravo Hotel-The Grand Wing
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Alila Yangshuo
Alila Yangshuo
Alila Yangshuo
8.4 E mirë
Resort
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
59.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
New West Street International Hotel
New West Street International Hotel
New West Street International Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
59.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Jasper International Hotel Guilin
Jasper International Hotel Guilin
Jasper International Hotel Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Asistent
 • Shërbimi i larjes
Yangshuo Mountain Retreat
Yangshuo Mountain Retreat
Yangshuo Mountain Retreat
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
64.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Yangshuo Tea Cozy
Yangshuo Tea Cozy
Yangshuo Tea Cozy
Shtëpi fshati/palës
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
57.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Yangshuo Moondance Hotel
Yangshuo Moondance Hotel
Yangshuo Moondance Hotel
Shtëpi fshati/palës
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
63.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Dragon's Den Hostel
Dragon's Den Hostel
Dragon's Den Hostel
Hostel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
60.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Baike Hotel
Baike Hotel
Baike Hotel
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
56.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Riverside Retreat Hotel
Riverside Retreat Hotel
Riverside Retreat Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
58.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Guilin Park Hotel
Guilin Park Hotel
Guilin Park Hotel
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Universal Guilin Hotel
Universal Guilin Hotel
Universal Guilin Hotel
Hotel
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Snow Lion Riverside Resort
Snow Lion Riverside Resort
Snow Lion Riverside Resort
Resort
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
60.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pure Joy Resort
Pure Joy Resort
Pure Joy Resort
Shtëpi fshati/palës
Kinë, Guilin
Largësia nga qendra e qytetit:
64.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.