Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Guangzhou me pishinë

Guangzhou
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 179 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Guangzhou për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
The Garden Hotel Guangzhou
The Garden Hotel Guangzhou
The Garden Hotel Guangzhou
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jianguo Hotel Guangzhou
Jianguo Hotel Guangzhou
Jianguo Hotel Guangzhou
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Pullman Guangzhou Baiyun Airport Hotel
Pullman Guangzhou Baiyun Airport Hotel
Pullman Guangzhou Baiyun Airport Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
29.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sofitel Guangzhou Sunrich
Sofitel Guangzhou Sunrich
Sofitel Guangzhou Sunrich
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dong Fang Hotel Guangzhou
Dong Fang Hotel Guangzhou
Dong Fang Hotel Guangzhou
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Shangri-La Guangzhou
Shangri-La Guangzhou
Shangri-La Guangzhou
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Westin Guangzhou
The Westin Guangzhou
The Westin Guangzhou
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Langham Place Guangzhou
Langham Place Guangzhou
Langham Place Guangzhou
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Royal Mediterranean Hotel
Royal Mediterranean Hotel
Royal Mediterranean Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
China Hotel Guangzhou
China Hotel Guangzhou
China Hotel Guangzhou
7.9 Mesatare
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fraser Suites Guangzhou
Fraser Suites Guangzhou
Fraser Suites Guangzhou
9.3 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hilton Guangzhou Tianhe
Hilton Guangzhou Tianhe
Hilton Guangzhou Tianhe
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Asia International Hotel Guangdong
Asia International Hotel Guangdong
Asia International Hotel Guangdong
8.1 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Chimelong Hotel
Chimelong Hotel
Chimelong Hotel
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
15.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Sheraton Guangzhou Hotel
Sheraton Guangzhou Hotel
Sheraton Guangzhou Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Marriott Guangzhou Tianhe
Marriott Guangzhou Tianhe
Marriott Guangzhou Tianhe
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Four Seasons Hotel Guangzhou
Four Seasons Hotel Guangzhou
Four Seasons Hotel Guangzhou
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Hyatt Guangzhou
Grand Hyatt Guangzhou
Grand Hyatt Guangzhou
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Ritz-Carlton Guangzhou
The Ritz-Carlton Guangzhou
The Ritz-Carlton Guangzhou
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Oakwood Premier Guangzhou
Oakwood Premier Guangzhou
Oakwood Premier Guangzhou
8.7 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.