Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dalian me pishinë për fëmijë

Dalian
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 27 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Dalian në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Shangri-La Dalian
Shangri-La Dalian
Shangri-La Dalian
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
InterContinental Dalian
InterContinental Dalian
InterContinental Dalian
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Furama Hotel Dalian
Furama Hotel Dalian
Furama Hotel Dalian
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Kempinski Hotel Dalian
Kempinski Hotel Dalian
Kempinski Hotel Dalian
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Nikko Dalian
Hotel Nikko Dalian
Hotel Nikko Dalian
8.1 E mirë
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
New World Dalian Hotel
New World Dalian Hotel
New World Dalian Hotel
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Castle Hotel a Luxury Collection Hotel Dalian
The Castle Hotel a Luxury Collection Hotel Dalian
The Castle Hotel a Luxury Collection Hotel Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hilton Dalian
Hilton Dalian
Hilton Dalian
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Conrad Dalian
Conrad Dalian
Conrad Dalian
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Continent International Hotel
Grand Continent International Hotel
Grand Continent International Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Bayshore Hotel Dalian
Bayshore Hotel Dalian
Bayshore Hotel Dalian
7.1 Mesatare
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Dalian Asia Pacific Service Apartment
Dalian Asia Pacific Service Apartment
Dalian Asia Pacific Service Apartment
7.2 Mesatare
Apartament
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Howard Johnson Parkland Hotel Dalian
Howard Johnson Parkland Hotel Dalian
Howard Johnson Parkland Hotel Dalian
7.8 Mesatare
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Dalian Swish Hotel
Dalian Swish Hotel
Dalian Swish Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Inn Fine Hotel Dalian
Inn Fine Hotel Dalian
Inn Fine Hotel Dalian
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
20.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sun Moon Lake Hotel Dalian
Sun Moon Lake Hotel Dalian
Sun Moon Lake Hotel Dalian
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Somerset Grand Central Dalian
Somerset Grand Central Dalian
Somerset Grand Central Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
19.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Golden Shine International Hotel
Golden Shine International Hotel
Golden Shine International Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Dalian Liangyun Hotel
Dalian Liangyun Hotel
Dalian Liangyun Hotel
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Dalian Lee Wan Hotel
Dalian Lee Wan Hotel
Dalian Lee Wan Hotel
Hotel
Kinë, Dalian
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.