Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Chongqing me diskoteka dhe nate.

Chongqing
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Chongqing 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Kempinski Hotel Chongqing
Kempinski Hotel Chongqing
Kempinski Hotel Chongqing
7.8 Mesatare
Hotel
Kinë, Chongqing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
King World Hotel
King World Hotel
King World Hotel
Hotel
Kinë, Chongqing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Haiyu Hotspring Hotel
Haiyu Hotspring Hotel
Haiyu Hotspring Hotel
Hotel
Kinë, Chongqing
Largësia nga qendra e qytetit:
30.6 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Huachen International Hotel Chongqing
Huachen International Hotel Chongqing
Huachen International Hotel Chongqing
7.2 Mesatare
Hotel
Kinë, Chongqing
Largësia nga qendra e qytetit:
16.9 km
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Glenview ITC Plaza Chongqing
Glenview ITC Plaza Chongqing
Glenview ITC Plaza Chongqing
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Chongqing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Chongqing Grand Hotel
Chongqing Grand Hotel
Chongqing Grand Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Chongqing
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hoi Tak Hotel
Hoi Tak Hotel
Hoi Tak Hotel
Hotel
Kinë, Chongqing
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Xiuquanyingyue Hot Spring Garden Hotel
Xiuquanyingyue Hot Spring Garden Hotel
Xiuquanyingyue Hot Spring Garden Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
32.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Wansheng International Hotel
Wansheng International Hotel
Wansheng International Hotel
Hotel
Kinë, Chongqing
Largësia nga qendra e qytetit:
77.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.