Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Chengdu me pishinë për fëmijë

Chengdu
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 60 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Chengdu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Shangri-La Chengdu
Shangri-La Chengdu
Shangri-La Chengdu
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
InterContinental Century City Chengdu
InterContinental Century City Chengdu
InterContinental Century City Chengdu
8.7 E mirë
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton Chengdu Lido Hotel
Sheraton Chengdu Lido Hotel
Sheraton Chengdu Lido Hotel
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Kempinski Hotel Chengdu
Kempinski Hotel Chengdu
Kempinski Hotel Chengdu
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Ritz-Carlton Chengdu
The Ritz-Carlton Chengdu
The Ritz-Carlton Chengdu
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Celebrity City Hotel Chengdu
Celebrity City Hotel Chengdu
Celebrity City Hotel Chengdu
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Diaoyutai Boutique Hotel Chengdu
Diaoyutai Boutique Hotel Chengdu
Diaoyutai Boutique Hotel Chengdu
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Millennium Hotel Chengdu
Millennium Hotel Chengdu
Millennium Hotel Chengdu
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The St Regis Chengdu
The St Regis Chengdu
The St Regis Chengdu
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Chengdu Courtyard Hotel
Chengdu Courtyard Hotel
Chengdu Courtyard Hotel
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Chengdu Minya Hotel - Main Building
Chengdu Minya Hotel - Main Building
Chengdu Minya Hotel - Main Building
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Six Senses Qing Cheng Mountain
Six Senses Qing Cheng Mountain
Six Senses Qing Cheng Mountain
Resort
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
52.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Si Chuan Jin Jiang Hotel
Si Chuan Jin Jiang Hotel
Si Chuan Jin Jiang Hotel
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Felton Grand Hotel Chengdu
Felton Grand Hotel Chengdu
Felton Grand Hotel Chengdu
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
21.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Chengdu CYNN Hotel
Chengdu CYNN Hotel
Chengdu CYNN Hotel
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Sichuan Tennis International Hotel
Sichuan Tennis International Hotel
Sichuan Tennis International Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
16.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Xinjin Celebrity City Hotel
Xinjin Celebrity City Hotel
Xinjin Celebrity City Hotel
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
37.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Crowne Plaza Dujiangyan
Crowne Plaza Dujiangyan
Crowne Plaza Dujiangyan
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
54.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Jianian CEO Vacation Hotel Pujiang Daxigu
Jianian CEO Vacation Hotel Pujiang Daxigu
Jianian CEO Vacation Hotel Pujiang Daxigu
Largësia nga qendra e qytetit:
74.0 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
U Villa
Resort
Kinë, Chengdu
Largësia nga qendra e qytetit:
57.6 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.