Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Changsha me pishinë për fëmijë

Changsha
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Changsha në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Muyi H Hotel Changsha City Centre
Muyi H Hotel Changsha City Centre
Muyi H Hotel Changsha City Centre
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
InterContinental Changsha
InterContinental Changsha
InterContinental Changsha
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dolton International Hotel Changsha
Dolton International Hotel Changsha
Dolton International Hotel Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Wanda Vista Changsha
Wanda Vista Changsha
Wanda Vista Changsha
8.5 E mirë
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
ST-Tropez Hotel
ST-Tropez Hotel
ST-Tropez Hotel
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Longchamp Garden Hotel Changsha
Longchamp Garden Hotel Changsha
Longchamp Garden Hotel Changsha
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Modena by Fraser Changsha
Modena by Fraser Changsha
Modena by Fraser Changsha
8.9 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Wyndham Grand Plaza Royale Furongguo Changsha
Wyndham Grand Plaza Royale Furongguo Changsha
Wyndham Grand Plaza Royale Furongguo Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Empark Grand Hotel Changsha
Empark Grand Hotel Changsha
Empark Grand Hotel Changsha
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Changsha Hopesky Hotel
Changsha Hopesky Hotel
Changsha Hopesky Hotel
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
14.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Yannian Yijing Hotel
Yannian Yijing Hotel
Yannian Yijing Hotel
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Sylva Hotel Changsha
Sylva Hotel Changsha
Sylva Hotel Changsha
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Sheraton Changsha Hotel
Sheraton Changsha Hotel
Sheraton Changsha Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Changsha Xiaoxiang Huatian Hotel
Changsha Xiaoxiang Huatian Hotel
Changsha Xiaoxiang Huatian Hotel
2.0
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Lotus Huatian Hotel
Lotus Huatian Hotel
Lotus Huatian Hotel
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Gold Source Hotel
Gold Source Hotel
Gold Source Hotel
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Hunan Huatian Hotel
Hunan Huatian Hotel
Hunan Huatian Hotel
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Country Garden Phoenix Hotel Changsha
Country Garden Phoenix Hotel Changsha
Country Garden Phoenix Hotel Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Country Garden Phoenix Hotel Ningxiang
Country Garden Phoenix Hotel Ningxiang
Country Garden Phoenix Hotel Ningxiang
Largësia nga qendra e qytetit:
25.1 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Days Hotel & Suites China Town Changsha
Days Hotel & Suites China Town Changsha
Days Hotel & Suites China Town Changsha
8.9 E mirë
Hotel
Kinë, Changsha
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.