Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pekini me pishinë për fëmijë

Pekini
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 173 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Pekini në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Millennium Beijing
Grand Millennium Beijing
Grand Millennium Beijing
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Hyatt Beijing
Grand Hyatt Beijing
Grand Hyatt Beijing
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Regent Beijing
Regent Beijing
Regent Beijing
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Cordis Beijing Capital Airport by Langham Hospitality Group
Cordis Beijing Capital Airport by Langham Hospitality Group
Cordis Beijing Capital Airport by Langham Hospitality Group
Largësia nga qendra e qytetit:
23.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Beijing Hotel NUO Forbidden City
Beijing Hotel NUO Forbidden City
Beijing Hotel NUO Forbidden City
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Capital Hotel Beijing
Capital Hotel Beijing
Capital Hotel Beijing
8.5 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Beijing International Hotel
Beijing International Hotel
Beijing International Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Shangri-La's China World Hotel Beijing
Shangri-La's China World Hotel Beijing
Shangri-La's China World Hotel Beijing
8.9 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Wanda Vista Beijing
Wanda Vista Beijing
Wanda Vista Beijing
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Kerry Hotel Beijing
Kerry Hotel Beijing
Kerry Hotel Beijing
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Shangri-La Beijing
Shangri-La Beijing
Shangri-La Beijing
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
The Peninsula Beijing
The Peninsula Beijing
The Peninsula Beijing
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel New Otani Chang Fu Gong
Hotel New Otani Chang Fu Gong
Hotel New Otani Chang Fu Gong
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hilton Beijing Capital Airport
Hilton Beijing Capital Airport
Hilton Beijing Capital Airport
Largësia nga qendra e qytetit:
24.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Renaissance Beijing Capital Hotel
Renaissance Beijing Capital Hotel
Renaissance Beijing Capital Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Legendale Hotel Beijing
Legendale Hotel Beijing
Legendale Hotel Beijing
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
InterContinental Beijing Beichen
InterContinental Beijing Beichen
InterContinental Beijing Beichen
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Beijing Hotel
Beijing Hotel
Beijing Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
JW Marriott Hotel Beijing
JW Marriott Hotel Beijing
JW Marriott Hotel Beijing
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hilton Beijing
Hilton Beijing
Hilton Beijing
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.