Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Baoshan me pishinë për fëmijë

Baoshan
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Baoshan në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Banyan Tree Tengchong
Banyan Tree Tengchong
Banyan Tree Tengchong
Resort
Kinë, Baoshan
Largësia nga qendra e qytetit:
73.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Tengchong Yudu Hotel
Tengchong Yudu Hotel
Tengchong Yudu Hotel
Hotel
Kinë, Baoshan
Largësia nga qendra e qytetit:
68.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Empark Grand Hotel Tengchong
Empark Grand Hotel Tengchong
Empark Grand Hotel Tengchong
Hotel
Kinë, Baoshan
Largësia nga qendra e qytetit:
67.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Snail Hotel Tengchong
Snail Hotel Tengchong
Snail Hotel Tengchong
Hotel
Kinë, Baoshan
Largësia nga qendra e qytetit:
71.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Phoenix Hot Spring Resort
Hotel
Kinë, Baoshan
Largësia nga qendra e qytetit:
72.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Guanyun Boutique Inn Tengchong Heshun
Guanyun Boutique Inn Tengchong Heshun
Guanyun Boutique Inn Tengchong Heshun
Largësia nga qendra e qytetit:
71.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.