Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kinë

Pekini
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 23410 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Shenzhen Best Western Felicity Hotel Luohu Railway Station
Shenzhen Best Western Felicity Hotel Luohu Railway Station
Shenzhen Best Western Felicity Hotel Luohu Railway Station
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Garden Hotel Guangzhou
The Garden Hotel Guangzhou
The Garden Hotel Guangzhou
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jianguo Hotel Guangzhou
Jianguo Hotel Guangzhou
Jianguo Hotel Guangzhou
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Shangri-La Shenzhen
Shangri-La Shenzhen
Shangri-La Shenzhen
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Central Hotel Shanghai
Grand Central Hotel Shanghai
Grand Central Hotel Shanghai
8.9 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Shanghai Marriott Hotel City Centre
Shanghai Marriott Hotel City Centre
Shanghai Marriott Hotel City Centre
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pullman Guangzhou Baiyun Airport Hotel
Pullman Guangzhou Baiyun Airport Hotel
Pullman Guangzhou Baiyun Airport Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
29.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pudong Shangri-La Shanghai
Pudong Shangri-La Shanghai
Pudong Shangri-La Shanghai
8.7 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
New World Beijing Hotel
New World Beijing Hotel
New World Beijing Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Shangri-La Qingdao
Shangri-La Qingdao
Shangri-La Qingdao
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Qingdao
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
8.6 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Grand Millennium Beijing
Grand Millennium Beijing
Grand Millennium Beijing
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The QUBE Hotel Shanghai - Pudong International Airport
The QUBE Hotel Shanghai - Pudong International Airport
The QUBE Hotel Shanghai - Pudong International Airport
Largësia nga qendra e qytetit:
22.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jinling Hotel Nanjing
Jinling Hotel Nanjing
Jinling Hotel Nanjing
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
12.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Grand Hyatt Beijing
Grand Hyatt Beijing
Grand Hyatt Beijing
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Pekini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Holiday Inn Shanghai Nanjing Road An IHG Hotel
Holiday Inn Shanghai Nanjing Road An IHG Hotel
Holiday Inn Shanghai Nanjing Road An IHG Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Kunlun Jing An
The Kunlun Jing An
The Kunlun Jing An
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Hyatt Shanghai
Grand Hyatt Shanghai
Grand Hyatt Shanghai
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sofitel Guangzhou Sunrich
Sofitel Guangzhou Sunrich
Sofitel Guangzhou Sunrich
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Guangzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.