Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Iquique me pishinë

Iquique
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Iquique për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
NH Iquique
NH Iquique
NH Iquique
7.8 Mesatare
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Spark Suites Iquique
Hotel Spark Suites Iquique
Hotel Spark Suites Iquique
7.9 Mesatare
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Diego de Almagro Iquique
Hotel Diego de Almagro Iquique
Hotel Diego de Almagro Iquique
8.4 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Terrado Suites Iquique
Terrado Suites Iquique
Terrado Suites Iquique
8.2 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Holiday Inn Express - Iquique
Holiday Inn Express - Iquique
Holiday Inn Express - Iquique
8.2 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Terrado Cavancha
Hotel Terrado Cavancha
Hotel Terrado Cavancha
8.1 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Gavina Sens Iquique
Gavina Sens Iquique
Gavina Sens Iquique
8.1 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hilton Garden Inn Iquique
Hilton Garden Inn Iquique
Hilton Garden Inn Iquique
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Iquique Beachfront
Iquique Beachfront
Iquique Beachfront
8.3 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Backpacker's Hostel Iquique
Backpacker's Hostel Iquique
Backpacker's Hostel Iquique
6.9 Më poshtë mesatare
Hostel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Residencial Las Palmeras
Residencial Las Palmeras
Residencial Las Palmeras
6.9 Më poshtë mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
Gran Cavancha Hotel & Apartment
Gran Cavancha Hotel & Apartment
Gran Cavancha Hotel & Apartment
8.7 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Mirador Iquique
Mirador Iquique
Mirador Iquique
Apartament
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.