Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Iquique me pishinë për fëmijë

Iquique
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Iquique në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
NH Iquique
NH Iquique
NH Iquique
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Spark Suites Iquique
Hotel Spark Suites Iquique
Hotel Spark Suites Iquique
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Terrado Suites Iquique
Terrado Suites Iquique
Terrado Suites Iquique
8.2 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn Express - Iquique
Holiday Inn Express - Iquique
Holiday Inn Express - Iquique
8.2 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Terrado Cavancha
Hotel Terrado Cavancha
Hotel Terrado Cavancha
8.1 E mirë
Hotel
Kili, Iquique
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.