Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ishujt Kajman

Xhorxh Toun
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Grand Cayman Marriott Beach Resort
Grand Cayman Marriott Beach Resort
Grand Cayman Marriott Beach Resort
7.8 Mesatare
Resort
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Ritz-Carlton Grand Cayman
The Ritz-Carlton Grand Cayman
The Ritz-Carlton Grand Cayman
9.3 E shkëlqyer
Resort
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sunshine Suites Resort
Sunshine Suites Resort
Sunshine Suites Resort
8.2 E mirë
Hotel
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Wyndham Reef Resort Grand Cayman
Wyndham Reef Resort Grand Cayman
Wyndham Reef Resort Grand Cayman
8.3 E mirë
Resort
Ishujt Kajman, Grand Cayman
Largësia nga qendra e qytetit:
16.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Westin Grand Cayman Seven Mile Beach Resort & Spa
The Westin Grand Cayman Seven Mile Beach Resort & Spa
The Westin Grand Cayman Seven Mile Beach Resort & Spa
8.3 E mirë
Resort
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Holiday Inn Resort Grand Cayman
Holiday Inn Resort Grand Cayman
Holiday Inn Resort Grand Cayman
8.0 E mirë
Resort
Ishujt Kajman, Grand Cayman
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Caribbean Club Boutique Hotel Grand Cayman
Caribbean Club Boutique Hotel Grand Cayman
Caribbean Club Boutique Hotel Grand Cayman
Hotel
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Kimpton Seafire Resort + Spa
Kimpton Seafire Resort + Spa
Kimpton Seafire Resort + Spa
9.4 E shkëlqyer
Resort
Ishujt Kajman, Grand Cayman
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Sunset Cove George Town
Sunset Cove George Town
Sunset Cove George Town
Apartament
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Asistent
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Shangri-La Boutique Bed & Breakfast
Shangri-La Boutique Bed & Breakfast
Shangri-La Boutique Bed & Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Ishujt Kajman, West Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i larjes
Compass Point Dive Resort
Compass Point Dive Resort
Compass Point Dive Resort
9.7 E shkëlqyer
Resort
Ishujt Kajman, East End
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Kuzhinë
Villas of the Galleon
Villas of the Galleon
Villas of the Galleon
Resort
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Aqua Bay Club Luxury Condos
Aqua Bay Club Luxury Condos
Aqua Bay Club Luxury Condos
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Regal Beach Club
Regal Beach Club
Regal Beach Club
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Seven Mile Beach Resort & Club
Seven Mile Beach Resort & Club
Seven Mile Beach Resort & Club
8.4 E mirë
Resort
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Grand Caymanian Resort
Grand Caymanian Resort
Grand Caymanian Resort
7.5 Mesatare
Resort
Ishujt Kajman, Grand Cayman
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
Ocean Paradise
Ocean Paradise
Ocean Paradise
Dhoma pushimesh
Ishujt Kajman, Grand Cayman
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
All-Inclusive - Wyndham Reef Resort Grand Cayman
All-Inclusive - Wyndham Reef Resort Grand Cayman
All-Inclusive - Wyndham Reef Resort Grand Cayman
8.3 E mirë
Resort
Ishujt Kajman, Grand Cayman
Largësia nga qendra e qytetit:
15.8 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Le Soleil d'Or Little Cayman
Le Soleil d'Or Little Cayman
Le Soleil d'Or Little Cayman
9.8 E shkëlqyer
Hotel
Ishujt Kajman, Kajmani i vogël
Largësia nga qendra e qytetit:
16.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Sprat Bay Luxury Villa
Sprat Bay Luxury Villa
Sprat Bay Luxury Villa
Vila
Ishujt Kajman, Xhorxh Toun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.