Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sal Rei me pishinë për fëmijë

Sal Rei
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sal Rei në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Riu Touareg
Hotel Riu Touareg
Hotel Riu Touareg
Hotel
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
23.6 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Hotel Riu Karamboa
Hotel Riu Karamboa
Hotel Riu Karamboa
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Royal Horizons Boa Vista
Royal Horizons Boa Vista
Royal Horizons Boa Vista
7.9 Mesatare
Resort
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
AHG Marine Club Beach Resort
AHG Marine Club Beach Resort
AHG Marine Club Beach Resort
Resort
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
BookingBoavista - Apartments
BookingBoavista - Apartments
BookingBoavista - Apartments
Apartament
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Hotel Estoril and Residence Cardeal
Hotel Estoril and Residence Cardeal
Hotel Estoril and Residence Cardeal
Hotel
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
Ca Jasmine
Ca Jasmine
Ca Jasmine
Hotel
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Guest House Orquidea
Guest House Orquidea
Guest House Orquidea
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Vila Cabral
Vila Cabral
Vila Cabral
Hotel
Kepi Verde, Sal Rei
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Zbardhja
 • Pishinë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.