Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Plazh me pishinë për fëmijë

Plazh
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Plazh në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Vip Praia
Hotel Vip Praia
Hotel Vip Praia
Hotel
Kepi Verde, Plazh
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Pestana Tropico
Pestana Tropico
Pestana Tropico
Hotel
Kepi Verde, Plazh
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Vulcao
Hotel Vulcao
Hotel Vulcao
Hotel
Kepi Verde, Plazh
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Morabeza Kriol Hostel
Morabeza Kriol Hostel
Morabeza Kriol Hostel
Hostel
Kepi Verde, Plazh
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
Pensao Big Game Maio
Pensao Big Game Maio
Pensao Big Game Maio
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Kepi Verde, Plazh
Largësia nga qendra e qytetit:
39.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Vivenda Viviani
Vivenda Viviani
Vivenda Viviani
Shtëpi e mysafirëve
Kepi Verde, Plazh
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Dyqanet
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.