Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mindelo me pishinë për fëmijë

Mindelo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Mindelo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Oasis Porto Grande
Oasis Porto Grande
Oasis Porto Grande
Hotel
Kepi Verde, Mindelo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Mindel Hotel
Mindel Hotel
Mindel Hotel
Hotel
Kepi Verde, Mindelo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Pombas Brancas Resort
Pombas Brancas Resort
Pombas Brancas Resort
Hotel
Kepi Verde, Mindelo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Blue Marlin Hotel Mindelo
Blue Marlin Hotel Mindelo
Blue Marlin Hotel Mindelo
8.3 E mirë
Hotel
Kepi Verde, Mindelo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
THe Don Paco Hotel
THe Don Paco Hotel
THe Don Paco Hotel
Hotel
Kepi Verde, Mindelo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Simabo's Backpackers' Hostel
Simabo's Backpackers' Hostel
Simabo's Backpackers' Hostel
Hostel
Kepi Verde, Mindelo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Vrapim me anije nën ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.