Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Victoria me pishinë për fëmijë

Victoria
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Victoria në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fairmont Empress Hotel
Fairmont Empress Hotel
Fairmont Empress Hotel
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Victoria Marriott Inner Harbour
Victoria Marriott Inner Harbour
Victoria Marriott Inner Harbour
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Vic Ascend Hotel Collection
The Vic Ascend Hotel Collection
The Vic Ascend Hotel Collection
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Shënjestër
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Chateau Victoria Hotel & Suites
Chateau Victoria Hotel & Suites
Chateau Victoria Hotel & Suites
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Huntingdon Manor Hotel
Huntingdon Manor Hotel
Huntingdon Manor Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Parkside Hotel & Spa
The Parkside Hotel & Spa
The Parkside Hotel & Spa
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Victoria Regent Waterfront Hotel & Suites
Victoria Regent Waterfront Hotel & Suites
Victoria Regent Waterfront Hotel & Suites
8.9 E mirë
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Rialto Victoria
Hotel Rialto Victoria
Hotel Rialto Victoria
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
James Bay Inn Hotel Suites & Cottage
James Bay Inn Hotel Suites & Cottage
James Bay Inn Hotel Suites & Cottage
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Swans Brewery Pub & Hotel
Swans Brewery Pub & Hotel
Swans Brewery Pub & Hotel
Hotel
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Pendray Inn and Tea House
Pendray Inn and Tea House
Pendray Inn and Tea House
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Fisher House Victoria Bed and Breakfast
Fisher House Victoria Bed and Breakfast
Fisher House Victoria Bed and Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kanadaja, Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.