Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Toronto me pishinë për fëmijë

Toronto
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 39 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Toronto në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fairmont Royal York Hotel
Fairmont Royal York Hotel
Fairmont Royal York Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
DoubleTree by Hilton Toronto Downtown
DoubleTree by Hilton Toronto Downtown
DoubleTree by Hilton Toronto Downtown
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
The Westin Harbour Castle Toronto
The Westin Harbour Castle Toronto
The Westin Harbour Castle Toronto
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Omni King Edward Hotel
The Omni King Edward Hotel
The Omni King Edward Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Delta Hotels by Marriott Toronto
Delta Hotels by Marriott Toronto
Delta Hotels by Marriott Toronto
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Sheraton Centre Toronto Hotel
Sheraton Centre Toronto Hotel
Sheraton Centre Toronto Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
InterContinental Toronto Centre
InterContinental Toronto Centre
InterContinental Toronto Centre
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Radisson Admiral Toronto Harbourfront
Radisson Admiral Toronto Harbourfront
Radisson Admiral Toronto Harbourfront
8.2 E mirë
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hyatt Regency Toronto
Hyatt Regency Toronto
Hyatt Regency Toronto
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Toronto Marriott City Centre Hotel
Toronto Marriott City Centre Hotel
Toronto Marriott City Centre Hotel
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Marriott Downtown at CF Toronto Eaton Centre
Marriott Downtown at CF Toronto Eaton Centre
Marriott Downtown at CF Toronto Eaton Centre
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Toronto Marriott Bloor Yorkville Hotel
Toronto Marriott Bloor Yorkville Hotel
Toronto Marriott Bloor Yorkville Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The St Regis Toronto
The St Regis Toronto
The St Regis Toronto
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Le Germain Hotel Maple Leaf Square
Le Germain Hotel Maple Leaf Square
Le Germain Hotel Maple Leaf Square
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Park Hyatt Toronto
Park Hyatt Toronto
Park Hyatt Toronto
7.0 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville
Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville
Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Old Mill Toronto
Old Mill Toronto
Old Mill Toronto
8.4 E mirë
Han
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Ritz-Carlton Toronto
The Ritz-Carlton Toronto
The Ritz-Carlton Toronto
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Toronto Airport Marriott Hotel
Toronto Airport Marriott Hotel
Toronto Airport Marriott Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
17.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
SoHo Metropolitan Hotel
SoHo Metropolitan Hotel
SoHo Metropolitan Hotel
Hotel
Kanadaja, Toronto
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.