Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Surrey me pishinë

Surrey
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Surrey për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Sheraton Vancouver Guildford Hotel
Sheraton Vancouver Guildford Hotel
Sheraton Vancouver Guildford Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Civic Hotel Autograph Collection
Civic Hotel Autograph Collection
Civic Hotel Autograph Collection
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Best Western King George Inn & Suites
Best Western King George Inn & Suites
Best Western King George Inn & Suites
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Ramada by Wyndham Surrey Langley Hotel
Ramada by Wyndham Surrey Langley Hotel
Ramada by Wyndham Surrey Langley Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hampton Inn & Suites Langley-Surrey
Hampton Inn & Suites Langley-Surrey
Hampton Inn & Suites Langley-Surrey
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Holiday Inn Express Hotel and Suites Surrey
Holiday Inn Express Hotel and Suites Surrey
Holiday Inn Express Hotel and Suites Surrey
8.8 E mirë
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Comfort Inn & Suites Surrey
Comfort Inn & Suites Surrey
Comfort Inn & Suites Surrey
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Best Western Peace Arch Inn
Best Western Peace Arch Inn
Best Western Peace Arch Inn
7.5 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Holiday Inn Hotel & Suites Surrey East - Cloverdale
Holiday Inn Hotel & Suites Surrey East - Cloverdale
Holiday Inn Hotel & Suites Surrey East - Cloverdale
7.7 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Four Points by Sheraton Surrey
Four Points by Sheraton Surrey
Four Points by Sheraton Surrey
7.3 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sandman Suites Surrey - Guildford
Sandman Suites Surrey - Guildford
Sandman Suites Surrey - Guildford
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Surrey
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.