Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shën Gjonit me pishinë për fëmijë

Shën Gjonit
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shën Gjonit në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Delta Hotels by Marriott St John's Conference Centre
Delta Hotels by Marriott St John's Conference Centre
Delta Hotels by Marriott St John's Conference Centre
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Shën Gjonit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Shënjestër
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
DoubleTree by Hilton St John's Harbourview
DoubleTree by Hilton St John's Harbourview
DoubleTree by Hilton St John's Harbourview
Hotel
Kanadaja, Shën Gjonit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Super 8 by Wyndham St Johns
Super 8 by Wyndham St Johns
Super 8 by Wyndham St Johns
Hotel
Kanadaja, Shën Gjonit
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
Fairfield Inn & Suites St John's Newfoundland
Fairfield Inn & Suites St John's Newfoundland
Fairfield Inn & Suites St John's Newfoundland
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Holiday Inn St Johns Government Center
Holiday Inn St Johns Government Center
Holiday Inn St Johns Government Center
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Kanadaja, Shën Gjonit
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Memorial University
Memorial University
Memorial University
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Shën Gjonit
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.