Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Sherbrooke me pishinë

Sherbrooke
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Sherbrooke për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Grand Times Hotel Sherbrooke
Grand Times Hotel Sherbrooke
Grand Times Hotel Sherbrooke
7.7 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
OTL Gouverneur Sherbrooke
OTL Gouverneur Sherbrooke
OTL Gouverneur Sherbrooke
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Le President Sherbrooke
Le President Sherbrooke
Le President Sherbrooke
7.4 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Le Floral
Hotel Le Floral
Hotel Le Floral
8.4 E mirë
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Delta Hotels by Marriott Sherbrooke Conference Centre
Delta Hotels by Marriott Sherbrooke Conference Centre
Delta Hotels by Marriott Sherbrooke Conference Centre
7.1 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Quality Hotel & Suites Sherbrooke
Quality Hotel & Suites Sherbrooke
Quality Hotel & Suites Sherbrooke
7.1 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Hotel Motel La Marquise
Hotel Motel La Marquise
Hotel Motel La Marquise
6.8 Më poshtë mesatare
Motel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotellerie Jardins de Ville
Hotellerie Jardins de Ville
Hotellerie Jardins de Ville
6.0 Më poshtë mesatare
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Auberge Marquis de Montcalm
Auberge Marquis de Montcalm
Auberge Marquis de Montcalm
9.2 E shkëlqyer
Han
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
La Paysanne Motel & Hotel
La Paysanne Motel & Hotel
La Paysanne Motel & Hotel
7.6 Mesatare
Motel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Motel des Cedres
Motel des Cedres
Motel des Cedres
8.4 E mirë
Motel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Mikrovale
Motel Econonuit
Motel Econonuit
Motel Econonuit
Motel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Motel Lennoxville
Motel Lennoxville
Motel Lennoxville
8.5 E mirë
Motel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Gite du Cameleon
Gite du Cameleon
Gite du Cameleon
8.5 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Motel le Sabre
Motel le Sabre
Motel le Sabre
7.4 Mesatare
Motel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.