Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sherbrooke me pishinë për fëmijë

Sherbrooke
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sherbrooke në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Times Hotel Sherbrooke
Grand Times Hotel Sherbrooke
Grand Times Hotel Sherbrooke
7.6 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
OTL Gouverneur Sherbrooke
OTL Gouverneur Sherbrooke
OTL Gouverneur Sherbrooke
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Quality Hotel & Suites Sherbrooke
Quality Hotel & Suites Sherbrooke
Quality Hotel & Suites Sherbrooke
7.1 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotellerie Jardins de Ville
Hotellerie Jardins de Ville
Hotellerie Jardins de Ville
6.0 Më poshtë mesatare
Hotel
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Auberge Marquis de Montcalm
Auberge Marquis de Montcalm
Auberge Marquis de Montcalm
Han
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Ile de Garde B&B
Ile de Garde B&B
Ile de Garde B&B
9.2 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kanadaja, Sherbrooke
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.