Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Quebec City me pishinë për fëmijë

Quebec City
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 45 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Quebec City në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fairmont Le Chateau Frontenac
Fairmont Le Chateau Frontenac
Fairmont Le Chateau Frontenac
8.8 E mirë
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hilton Quebec
Hilton Quebec
Hilton Quebec
8.2 E mirë
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Manoir Victoria
Hotel Manoir Victoria
Hotel Manoir Victoria
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Clarendon
Hotel Clarendon
Hotel Clarendon
8.9 E mirë
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Chateau Laurier Quebec
Hotel Chateau Laurier Quebec
Hotel Chateau Laurier Quebec
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Port-Royal
Hotel Port-Royal
Hotel Port-Royal
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Classique
Hotel Classique
Hotel Classique
7.6 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Auberge Saint-Antoine
Auberge Saint-Antoine
Auberge Saint-Antoine
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Grand Times Hotel
Grand Times Hotel
Grand Times Hotel
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Hotel Palace Royal
Hotel Palace Royal
Hotel Palace Royal
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
Hotel Le Bonne Entente
Hotel Le Bonne Entente
Hotel Le Bonne Entente
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Plaza Quebec
Hotel Plaza Quebec
Hotel Plaza Quebec
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Hotel Le Germain Quebec
Hotel Le Germain Quebec
Hotel Le Germain Quebec
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
L'Hotel Quebec
L'Hotel Quebec
L'Hotel Quebec
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Delta Hotels Quebec
Delta Hotels Quebec
Delta Hotels Quebec
7.2 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel 71 Quebec City
Hotel 71 Quebec City
Hotel 71 Quebec City
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Le Saint-Pierre Auberge Distinctive
Le Saint-Pierre Auberge Distinctive
Le Saint-Pierre Auberge Distinctive
8.9 E mirë
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Le Capitole de Quebec
Le Capitole de Quebec
Le Capitole de Quebec
Hotel
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Les Lofts 1048
Les Lofts 1048
Les Lofts 1048
Apartament
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Les Lofts du Tresor by Les Lofts Vieux Quebec
Les Lofts du Tresor by Les Lofts Vieux Quebec
Les Lofts du Tresor by Les Lofts Vieux Quebec
Apartament
Kanadaja, Quebec City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.