Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Otava me pishinë

Otava
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 44 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Otava për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Lord Elgin Hotel
Lord Elgin Hotel
Lord Elgin Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Fairmont Chateau Laurier
Fairmont Chateau Laurier
Fairmont Chateau Laurier
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Ottawa Marriott Hotel
Ottawa Marriott Hotel
Ottawa Marriott Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Westin Ottawa
The Westin Ottawa
The Westin Ottawa
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Ottawa Hotel
Sheraton Ottawa Hotel
Sheraton Ottawa Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Delta Hotels by Marriott Ottawa City Centre
Delta Hotels by Marriott Ottawa City Centre
Delta Hotels by Marriott Ottawa City Centre
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Brookstreet Hotel - Ottawa West - Kanata
Brookstreet Hotel - Ottawa West - Kanata
Brookstreet Hotel - Ottawa West - Kanata
8.6 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
19.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Andaz Ottawa Byward Market-a concept by Hyatt
Andaz Ottawa Byward Market-a concept by Hyatt
Andaz Ottawa Byward Market-a concept by Hyatt
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
SMR Lisgar Ottawa
SMR Lisgar Ottawa
SMR Lisgar Ottawa
8.9 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
SMR Champagne Ottawa
SMR Champagne Ottawa
SMR Champagne Ottawa
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Zbardhja
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Novotel Ottawa City Centre Hotel
Novotel Ottawa City Centre Hotel
Novotel Ottawa City Centre Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Cartier Place Suite Hotel
Cartier Place Suite Hotel
Cartier Place Suite Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Les Suites Hotel
Les Suites Hotel
Les Suites Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hampton by Hilton Ottawa
Hampton by Hilton Ottawa
Hampton by Hilton Ottawa
8.8 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hilton Garden Inn Ottawa Airport
Hilton Garden Inn Ottawa Airport
Hilton Garden Inn Ottawa Airport
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ottawa Embassy Hotel & Suites
Ottawa Embassy Hotel & Suites
Ottawa Embassy Hotel & Suites
7.7 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Courtyard Ottawa East
Courtyard Ottawa East
Courtyard Ottawa East
8.4 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Carleton Suite Hotel
The Carleton Suite Hotel
The Carleton Suite Hotel
5.6
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Metcalfe Hotel
The Metcalfe Hotel
The Metcalfe Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Best Western Plus Ottawa City Centre
Best Western Plus Ottawa City Centre
Best Western Plus Ottawa City Centre
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.