Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Otava me pishinë për fëmijë

Otava
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Otava në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Lord Elgin Hotel
Lord Elgin Hotel
Lord Elgin Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fairmont Chateau Laurier
Fairmont Chateau Laurier
Fairmont Chateau Laurier
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ottawa Marriott Hotel
Ottawa Marriott Hotel
Ottawa Marriott Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Arc The Hotel
Arc The Hotel
Arc The Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Delta Hotels by Marriott Ottawa City Centre
Delta Hotels by Marriott Ottawa City Centre
Delta Hotels by Marriott Ottawa City Centre
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Fusha shtërrime
Andaz Ottawa Byward Market-a concept by Hyatt
Andaz Ottawa Byward Market-a concept by Hyatt
Andaz Ottawa Byward Market-a concept by Hyatt
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Les Suites Hotel
Les Suites Hotel
Les Suites Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
HI- Ottawa Jail Hostel
HI- Ottawa Jail Hostel
HI- Ottawa Jail Hostel
8.2 E mirë
Hostel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • ATM / Makinë e parasë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Courtyard Ottawa East
Courtyard Ottawa East
Courtyard Ottawa East
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Days Inn by Wyndham Ottawa
Days Inn by Wyndham Ottawa
Days Inn by Wyndham Ottawa
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Courtyard by Marriott Ottawa Downtown
Courtyard by Marriott Ottawa Downtown
Courtyard by Marriott Ottawa Downtown
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
WelcomINNS Ottawa
WelcomINNS Ottawa
WelcomINNS Ottawa
7.5 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Holiday Inn & Suites Ottawa West - Kanata
Holiday Inn & Suites Ottawa West - Kanata
Holiday Inn & Suites Ottawa West - Kanata
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Otava
Largësia nga qendra e qytetit:
20.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Holiday Inn Express Hotel & Suites Ottawa Airport
Holiday Inn Express Hotel & Suites Ottawa Airport
Holiday Inn Express Hotel & Suites Ottawa Airport
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.