Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Qyteti i Ujëvarës së Niagarës me pishinë

Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 81 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Qyteti i Ujëvarës së Niagarës për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hilton Niagara Falls/ Fallsview Hotel and Suites
Hilton Niagara Falls/ Fallsview Hotel and Suites
Hilton Niagara Falls/ Fallsview Hotel and Suites
7.0 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
Embassy Suites by Hilton Niagara Falls Fallsview
Embassy Suites by Hilton Niagara Falls Fallsview
Embassy Suites by Hilton Niagara Falls Fallsview
7.1 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton on the Falls
Sheraton on the Falls
Sheraton on the Falls
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
Niagara Falls Marriott Fallsview Hotel & Spa
Niagara Falls Marriott Fallsview Hotel & Spa
Niagara Falls Marriott Fallsview Hotel & Spa
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Niagara Falls Marriott on the Falls
Niagara Falls Marriott on the Falls
Niagara Falls Marriott on the Falls
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
DoubleTree Fallsview Resort & Spa by Hilton - Niagara Falls
DoubleTree Fallsview Resort & Spa by Hilton - Niagara Falls
DoubleTree Fallsview Resort & Spa by Hilton - Niagara Falls
8.1 E mirë
Resort
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Great Wolf Lodge Niagara Falls
Great Wolf Lodge Niagara Falls
Great Wolf Lodge Niagara Falls
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Oakes Hotel Overlooking the Falls
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Four Points by Sheraton Niagara Falls Fallsview
Four Points by Sheraton Niagara Falls Fallsview
Four Points by Sheraton Niagara Falls Fallsview
7.1 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Radisson Hotel & Suites Fallsview
Radisson Hotel & Suites Fallsview
Radisson Hotel & Suites Fallsview
7.3 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Howard Johnson by Wyndham by the Falls Niagara Falls
Howard Johnson by Wyndham by the Falls Niagara Falls
Howard Johnson by Wyndham by the Falls Niagara Falls
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Comfort Inn Fallsview
Comfort Inn Fallsview
Comfort Inn Fallsview
7.1 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ramada by Wyndham Niagara Falls Near the Falls
Ramada by Wyndham Niagara Falls Near the Falls
Ramada by Wyndham Niagara Falls Near the Falls
7.6 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ramada by Wyndham Niagara Falls Fallsview
Ramada by Wyndham Niagara Falls Fallsview
Ramada by Wyndham Niagara Falls Fallsview
5.8
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
Country Inn & Suites by Radisson Niagara Falls ON
Country Inn & Suites by Radisson Niagara Falls ON
Country Inn & Suites by Radisson Niagara Falls ON
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Falls Hotel & Inn
The Falls Hotel & Inn
The Falls Hotel & Inn
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Clifton Victoria Inn at the Falls
Clifton Victoria Inn at the Falls
Clifton Victoria Inn at the Falls
7.0 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Days by Wyndham Niagara Falls Centre St By the Falls
Days by Wyndham Niagara Falls Centre St By the Falls
Days by Wyndham Niagara Falls Centre St By the Falls
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Wyndham Garden Niagara Falls Fallsview
Wyndham Garden Niagara Falls Fallsview
Wyndham Garden Niagara Falls Fallsview
7.4 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Days Inn by Wyndham Niagara Falls Near The Falls
Days Inn by Wyndham Niagara Falls Near The Falls
Days Inn by Wyndham Niagara Falls Near The Falls
7.6 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Qyteti i Ujëvarës së Niagarës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.