Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Montreal me pishinë për fëmijë

Montreal
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 58 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Montreal në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Bonaventure Montreal
Hotel Bonaventure Montreal
Hotel Bonaventure Montreal
8.2 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
DoubleTree by Hilton Montreal
DoubleTree by Hilton Montreal
DoubleTree by Hilton Montreal
8.2 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Omni Mont-Royal Hotel
Omni Mont-Royal Hotel
Omni Mont-Royal Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
InterContinental Montreal
InterContinental Montreal
InterContinental Montreal
8.4 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Le Centre Sheraton Montreal Hotel
Le Centre Sheraton Montreal Hotel
Le Centre Sheraton Montreal Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Montreal Marriott Chateau Champlain
Montreal Marriott Chateau Champlain
Montreal Marriott Chateau Champlain
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Delta Hotels by Marriott Montreal
Delta Hotels by Marriott Montreal
Delta Hotels by Marriott Montreal
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Embassy Suites Montreal by Hilton
Embassy Suites Montreal by Hilton
Embassy Suites Montreal by Hilton
7.6 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Place D'Armes
Hotel Place D'Armes
Hotel Place D'Armes
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Le Nouvel Hotel Montreal
Le Nouvel Hotel Montreal
Le Nouvel Hotel Montreal
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Nelligan
Hotel Nelligan
Hotel Nelligan
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
LHotel
LHotel
LHotel
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Vogue Hotel Montreal Downtown
Vogue Hotel Montreal Downtown
Vogue Hotel Montreal Downtown
8.6 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Le Saint-Sulpice Hotel Montreal
Le Saint-Sulpice Hotel Montreal
Le Saint-Sulpice Hotel Montreal
8.9 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Sofitel Montreal Golden Mile
Sofitel Montreal Golden Mile
Sofitel Montreal Golden Mile
8.4 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Le Westin Montreal
Le Westin Montreal
Le Westin Montreal
8.2 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fairmont The Queen Elizabeth
Fairmont The Queen Elizabeth
Fairmont The Queen Elizabeth
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Auberge du Vieux Port
Auberge du Vieux Port
Auberge du Vieux Port
8.9 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Montreal Airport Marriott In-Terminal Hotel
Montreal Airport Marriott In-Terminal Hotel
Montreal Airport Marriott In-Terminal Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
16.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel St Paul
Hotel St Paul
Hotel St Paul
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Montreal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.