Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Moncton me pishinë

Moncton
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Moncton për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hotel Casino New Nouveau Brunswick
Hotel Casino New Nouveau Brunswick
Hotel Casino New Nouveau Brunswick
8.2 E mirë
Resort
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Best Western Plus Moncton
Best Western Plus Moncton
Best Western Plus Moncton
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Rodd Moncton
Rodd Moncton
Rodd Moncton
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Delta Hotels by Marriott Beausejour
Delta Hotels by Marriott Beausejour
Delta Hotels by Marriott Beausejour
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hampton Inn & Suites by Hilton Moncton
Hampton Inn & Suites by Hilton Moncton
Hampton Inn & Suites by Hilton Moncton
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Moncton
Hotel Moncton
Hotel Moncton
7.3 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Coastal Inn Moncton/ Dieppe
Coastal Inn Moncton/ Dieppe
Coastal Inn Moncton/ Dieppe
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Days Inn & Suites by Wyndham Moncton
Days Inn & Suites by Wyndham Moncton
Days Inn & Suites by Wyndham Moncton
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Thriftlodge by Wyndham Moncton
Thriftlodge by Wyndham Moncton
Thriftlodge by Wyndham Moncton
4.0
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Crowne Plaza Hotel Moncton Downtown
Crowne Plaza Hotel Moncton Downtown
Crowne Plaza Hotel Moncton Downtown
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Quality Inn Moncton
Quality Inn Moncton
Quality Inn Moncton
7.7 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Fairfield Inn & Suites by Marriott Moncton
Fairfield Inn & Suites by Marriott Moncton
Fairfield Inn & Suites by Marriott Moncton
8.2 E mirë
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Holiday Inn Express Hotel & Suites Dieppe Airport
Holiday Inn Express Hotel & Suites Dieppe Airport
Holiday Inn Express Hotel & Suites Dieppe Airport
8.4 E mirë
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Residence Inn by Marriott Moncton
Residence Inn by Marriott Moncton
Residence Inn by Marriott Moncton
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Fushë golfi
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Motel 6 Moncton
Motel 6 Moncton
Motel 6 Moncton
7.5 Mesatare
Motel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hyatt Place Moncton
Hyatt Place Moncton
Hyatt Place Moncton
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Holiday Inn Express & Suites Moncton
Holiday Inn Express & Suites Moncton
Holiday Inn Express & Suites Moncton
8.9 E mirë
Hotel
Kanadaja, Moncton
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.