Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Kuzhine me pishinë

Kuzhine
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Kuzhine për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Crowne Plaza Kitchener-Waterloo
Crowne Plaza Kitchener-Waterloo
Crowne Plaza Kitchener-Waterloo
7.6 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Kuzhine
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
DoubleTree by Hilton Kitchener
DoubleTree by Hilton Kitchener
DoubleTree by Hilton Kitchener
Hotel
Kanadaja, Kuzhine
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
Knights Inn Kitchener
Knights Inn Kitchener
Knights Inn Kitchener
3.5
Hotel
Kanadaja, Kuzhine
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Mikpritje për kafshë
 • Shërbimi i larjes
Residence & Conference Centre - Kitchener-Waterloo
Residence & Conference Centre - Kitchener-Waterloo
Residence & Conference Centre - Kitchener-Waterloo
7.7 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Kuzhine
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.