Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Kelowna me pishinë

Kelowna
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 47 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Kelowna për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Delta Hotels by Marriott Grand Okanagan Resort
Delta Hotels by Marriott Grand Okanagan Resort
Delta Hotels by Marriott Grand Okanagan Resort
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Cove Lakeside Resort
The Cove Lakeside Resort
The Cove Lakeside Resort
8.5 E mirë
Resort
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
12.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Royal Kelowna - Bellstar Hotels & Resorts
The Royal Kelowna - Bellstar Hotels & Resorts
The Royal Kelowna - Bellstar Hotels & Resorts
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Playa Del Sol Resort - Vacation Rentals
Playa Del Sol Resort - Vacation Rentals
Playa Del Sol Resort - Vacation Rentals
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
A Vista Villa Couples Retreat
A Vista Villa Couples Retreat
A Vista Villa Couples Retreat
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Sunset Waterfront Resort by Discover Kelowna Resort Accommodations
Sunset Waterfront Resort by Discover Kelowna Resort Accommodations
Sunset Waterfront Resort by Discover Kelowna Resort Accommodations
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Days Inn by Wyndham Kelowna
Days Inn by Wyndham Kelowna
Days Inn by Wyndham Kelowna
7.1 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Manteo at Eldorado Resort
Manteo at Eldorado Resort
Manteo at Eldorado Resort
8.3 E mirë
Resort
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Comfort Suites Kelowna
Comfort Suites Kelowna
Comfort Suites Kelowna
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Accent Inns Kelowna
Accent Inns Kelowna
Accent Inns Kelowna
7.9 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Dilworth Inn
Dilworth Inn
Dilworth Inn
7.9 Mesatare
Han
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Best Western Plus Kelowna Hotel & Suites
Best Western Plus Kelowna Hotel & Suites
Best Western Plus Kelowna Hotel & Suites
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
The Kanata Kelowna
The Kanata Kelowna
The Kanata Kelowna
7.8 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Fairfield Inn & Suites Kelowna
Fairfield Inn & Suites Kelowna
Fairfield Inn & Suites Kelowna
8.2 E mirë
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Coast Capri Hotel
Coast Capri Hotel
Coast Capri Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Fairfield Inn & Suites by Marriott West Kelowna
Fairfield Inn & Suites by Marriott West Kelowna
Fairfield Inn & Suites by Marriott West Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Sandman Hotel & Suites Kelowna
Sandman Hotel & Suites Kelowna
Sandman Hotel & Suites Kelowna
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Super 8 by Wyndham Kelowna BC Hotel
Super 8 by Wyndham Kelowna BC Hotel
Super 8 by Wyndham Kelowna BC Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Motel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Ramada by Wyndham Kelowna Hotel & Conference Center
Ramada by Wyndham Kelowna Hotel & Conference Center
Ramada by Wyndham Kelowna Hotel & Conference Center
7.5 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Okanagan Seasons Resort
Okanagan Seasons Resort
Okanagan Seasons Resort
5.7
Resort
Kanadaja, Kelowna
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.