Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Charlottetown me pishinë për fëmijë

Charlottetown
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Charlottetown në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Rodd Royalty
Rodd Royalty
Rodd Royalty
Hotel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Delta Hotels by Marriott Prince Edward
Delta Hotels by Marriott Prince Edward
Delta Hotels by Marriott Prince Edward
Hotel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Holman Grand Hotel
The Holman Grand Hotel
The Holman Grand Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Charlottetown Inn & Conference Centre
Charlottetown Inn & Conference Centre
Charlottetown Inn & Conference Centre
Hotel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Holiday Inn Express Hotel & Suites Charlottetown
Holiday Inn Express Hotel & Suites Charlottetown
Holiday Inn Express Hotel & Suites Charlottetown
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Sherwood Inn and Motel Charlottetown
Sherwood Inn and Motel Charlottetown
Sherwood Inn and Motel Charlottetown
7.0 Mesatare
Motel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Quality Inn & Suites Downtown Charlottetown
Quality Inn & Suites Downtown Charlottetown
Quality Inn & Suites Downtown Charlottetown
8.5 E mirë
Hotel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Royalty Maples Cottages and Motel
Royalty Maples Cottages and Motel
Royalty Maples Cottages and Motel
Motel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Fair Isle Motel Charlottetown
Fair Isle Motel Charlottetown
Fair Isle Motel Charlottetown
7.8 Mesatare
Motel
Kanadaja, Charlottetown
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zbardhja
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.