Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Banff me pishinë për fëmijë

Banff
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Banff në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Rimrock Resort Hotel
Rimrock Resort Hotel
Rimrock Resort Hotel
8.5 E mirë
Resort
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Fairmont Banff Springs
Fairmont Banff Springs
Fairmont Banff Springs
8.8 E mirë
Resort
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
Fox Hotel and Suites
Fox Hotel and Suites
Fox Hotel and Suites
8.0 E mirë
Hotel
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Royal Canadian Lodge
Royal Canadian Lodge
Royal Canadian Lodge
Hotel
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sunshine Mountain Lodge
Sunshine Mountain Lodge
Sunshine Mountain Lodge
8.5 E mirë
Kampi
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
18.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
Banff Caribou Lodge and Spa
Banff Caribou Lodge and Spa
Banff Caribou Lodge and Spa
7.7 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Banff Park Lodge
Banff Park Lodge
Banff Park Lodge
Hotel
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Banff Rocky Mountain Resort
Banff Rocky Mountain Resort
Banff Rocky Mountain Resort
Resort
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Brewster's Mountain Lodge
Brewster's Mountain Lodge
Brewster's Mountain Lodge
8.3 E mirë
Hotel
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
Buffalo Mountain Lodge
Buffalo Mountain Lodge
Buffalo Mountain Lodge
Hotel
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Douglas Fir Resort & Chalets
Douglas Fir Resort & Chalets
Douglas Fir Resort & Chalets
7.4 Mesatare
Hotel
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Homestead Inn Banff
Homestead Inn Banff
Homestead Inn Banff
Hotel
Kanadaja, Banff
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.