Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sihanoukville me pishinë për fëmijë

Sihanoukville
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sihanoukville në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sokha Beach Resort
Sokha Beach Resort
Sokha Beach Resort
Hotel
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Independence Hotel Resort & Spa
Independence Hotel Resort & Spa
Independence Hotel Resort & Spa
8.0 E mirë
Hotel
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Ren Resort
Ren Resort
Ren Resort
Resort
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Mary Beach Hotel & Resort
Mary Beach Hotel & Resort
Mary Beach Hotel & Resort
Hotel
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Naia Resort
Naia Resort
Naia Resort
7.7 Mesatare
Hotel
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Don Bosco Hotel School
Don Bosco Hotel School
Don Bosco Hotel School
Hotel
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Sea Breeze Resort Sihanoukville
Sea Breeze Resort Sihanoukville
Sea Breeze Resort Sihanoukville
8.0 E mirë
Resort
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Sandy Clay Bungalows
Sandy Clay Bungalows
Sandy Clay Bungalows
7.0 Mesatare
Resort
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mangrove River Resort
Mangrove River Resort
Mangrove River Resort
Hotel
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Six Senses Krabey Island
Six Senses Krabey Island
Six Senses Krabey Island
Resort
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Xihu Resort Hotel
Xihu Resort Hotel
Xihu Resort Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Kamboxhia, Sihanoukville
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.