Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ouagadougou, Burkina Faso

Ouagadougou
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Laico Ouaga 2000
Laico Ouaga 2000
Laico Ouaga 2000
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Maison D'Hotes Chez Giuliana
Maison D'Hotes Chez Giuliana
Maison D'Hotes Chez Giuliana
Mengjezore dhe Mbrëmje
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Les Palmiers Ouagadougou
Hotel Les Palmiers Ouagadougou
Hotel Les Palmiers Ouagadougou
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
Hotel Splendid Ouagadougou
Hotel Splendid Ouagadougou
Hotel Splendid Ouagadougou
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Hotel Kavana
Hotel Kavana
Hotel Kavana
7.1 Mesatare
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Sopatel Silmande Ouagadougou
Sopatel Silmande Ouagadougou
Sopatel Silmande Ouagadougou
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Palm Beach Ouagadougou
Hotel Palm Beach Ouagadougou
Hotel Palm Beach Ouagadougou
5.8
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Bravia Hotel Ouagadougou
Bravia Hotel Ouagadougou
Bravia Hotel Ouagadougou
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Le Grand Calao
Le Grand Calao
Le Grand Calao
7.8 Mesatare
Han
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Elite Hotel Ouagadougou
Elite Hotel Ouagadougou
Elite Hotel Ouagadougou
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Residence Diane
Residence Diane
Residence Diane
9.6 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Villa Yiri Suma
Villa Yiri Suma
Villa Yiri Suma
8.6 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Ouaga Beach Hotel
Ouaga Beach Hotel
Ouaga Beach Hotel
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
B & B Le Nomade
B & B Le Nomade
B & B Le Nomade
7.1 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Residence Le Cailcedrat
Mengjezore dhe Mbrëmje
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
Bassnere
Shtëpi e mysafirëve
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Mikpritje për kafshë
 • Dhoma e fitnesit / Palestra
Welcome Lodge Ouagadougou
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Residence Salta
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Hotel Les Fleurettes
Hotel
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Dhoma takimesh
Villa Tenko
6.6 Më poshtë mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Burkina Faso, Ouagadougou
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.