Bullgaria, Varna

'Sea Stars' Luxury Central Apartment

Ulitsa "Doctor Ivan Bogorov 4" Varna, Bullgaria Apartament
7 oferta nga 5342 ALL Shiko ofertën
'Sea Stars' Luxury Central Apartment
Shiko ofertën —
Shërbimet dhe rehatitë
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
Shfaq të gjitha rehatitët 44
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
1.6 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

Ulitsa "Doctor Ivan Bogorov 4" Varna, Bullgaria

Apartamenti luksoz "Sea Stars' Luxury Central" ndodhet në qytetin e Varnës, Bullgari. Ai ndodhet në qendër, kështu që ka disa atraksione dhe shërbime në afërsi të hotelit. Disa vendndodhje dhe atraksione të shquara në afërsi janë:

1. Plazhi Qendror i Varnës: Hoteli është vetëm një shëtitje e shkurtër larg Plazhit Qendror të Varnës, që ofron bregdet me rërë të bukur dhe aktivitete ujore të ndryshme.

2. Kopshti detar: Kopshti detar është një park i madh i vendosur në breg të Varnës dhe ndodhet në distancë të përshtatshme nga hoteli. Ai ofron kopshte të mahnitshme, shtigje ecjeje dhe atraksione si Kopshti i Kafshëve të Varnës dhe Muzeu i Marinës.

3. Qendra e qytetit të Varnës: Hoteli ndodhet në zonën qendrore të Varnës, kështu që ka shumë dyqane, restorante, kafene dhe bare në afërsi.

4. Katedralja e Varnës: Kjo katedrale ortodokse e mahnitshme ndodhet vetëm në një distancë të shkurtër nga hoteli dhe vlen të vizitohet për t'i admiruar arkitekturën e saj të mahnitshme.

5. Muzeu Arkeologjik i Varnës: Për entuziastët e historisë, Muzeu Arkeologjik i Varnës është në afërsi dhe ekshibiton artifakte dhe ekspozita të ndryshme që lidhen me historinë e rajonit.

6. Teatri i Operas së Varnës: Teatri i Operas së Varnës është një pikë referimi kulturore pranë hotelit, duke ofruar përformancë opera, balet, dhe teatro gjatë gjithë vitit.

7. Porti i Varnës: Nëse jeni të interesuar në aktivitete detare ose thjesht duhet të shijoni pamjet e bujshme të portit, Porti i Varnës nuk është larg hotelit. Në përgjithësi, qëndrimi në "Sea Stars' Luxury Central Apartment" në Varnë, Bullgari, ofron mysafirëve qasje të lehtë në plazh, qendër qyteti, atraksione kulturore, dhe më shumë.

map
'Sea Stars' Luxury Central Apartment
Apartament

Në qendër të qytetit1.6

Rreth hotelit

Rreth

''Apartamenti Luksoz Qendror Sea Stars'' është një hotel luksoz i vendosur në Varnë, Bullgari. Hoteli ofron një gamë të gjerë të sherbimeve dhe shërbimeve për të siguruar një qëndrim të rehatshëm dhe të këndshëm për të ftuarit. Dhomat në Apartamenti Luksoz Qendror Sea Stars janë të dizajnuara me elegancë dhe janë të pajisura me çdo facilitet modern. Çdo dhomë është dekoruar me shije dhe ofron të tilla si kondicioner ajri, një televizor flat-screen, një mini-bar, një kasetë dhe një banjo private. Dhomat ofrojnë gjithashtu pamje të mrekullueshme të qytetit ose detit, në varësi të tipit të dhomës. Të ftuarit kanë mundësinë të zgjedhin nga shumë opsione të ushqimit në Apartamenti Luksoz Qendror Sea Stars. Hotelit ka një restorant në vend që shërben një bufe mënje të shijshme çdo mëngjes. Mëngjesi përfshin një gamë opsionesh si fruta të freskëta, pjekësi, ëmbëlsira, vezë, dhe pije të ngrohta dhe të ftohta. Për të tjerë ushqime gjatë gjithë ditës, të ftuarit mund të eksplorojnë opsionet e shumta të ushqimit në zonën përreth. Hoteli është i vendosur qendrally, duke e bërë të lehtë për të ftuarit të gjejnë restorante, kafeteria, dhe baret në afërsi. Stafi i hotelit gjithashtu është i lumtur që të japë rekomandime dhe të ndihmojë të ftuarit në bërjen e rezervimeve në restorante lokale. Përveç dhomave luksoze dhe opsioneve të ushqimit, Apartamenti Luksoz Qendror Sea Stars ofron një gamë të gjerë të sherbimevet dhe shërbimeve për të përmirësuar qëndrimin e të ftuarve. Këto sherbime përfshijnë Wi-Fi falas në të gjitha zona të hotelit, një drejtori 24-orësh, shërbime koncierge, pastrim ditor, dhe facilitete larje. Në përgjithësi, Apartamenti Luksoz Qendror Sea Stars ofron një qëndrim luksoz dhe të rehatshëm në zemrën e Varnës, Bullgari. Me dhomat e mira, mënjen qëngje, dhe vendndodhjen e përshtatshme, është një zgjedhje e shkëlqyer për udhëtarët biznesi dhe për pushime që vizitojnë zonën.

Zbavitja

Ka disa mundësi argëtimi pranë hotelit "Apartamenti i Central i Luxhorëve të "Sea Stars" në Varnë, Bullgari. Këtu janë disa sugjerime:

1. Plazhet: Hoteli ndodhet pranë plazhit, duke lejuar mysafirët të shijojnë aktivitetet bregdetare si lagështia në diell, notitja dhe sportet në ujë.

2. Kopshti i Detit: Bëni një xhiro nëpër Kopshtin e Detit, një park i bukur që ndodhet në bregdet. Këtu mund të shijoni rrugët e ecjes, gjelbërimin e shtrirë, lojëra fëmijësh dhe kafeteri jashtë.

3. Teatri Veror i Varnës: Shijoni një performancë live në Teatrin Veror të Varnës, i cili prit një gamë të gjerë shfaqjesh, koncertesh dhe ngjarjeve kulturore gjatë muajve të verës.

4. Delfinari: Vizitoni Delfinariumin e Varnës, që ndodhet pranë, për të parë shfaqjet e mrekullueshme të delfinëve. Është një opcion i shkëlqyer për familjet dhe të dashurit e kafshëve.

5. Muzeu Arkeologjik i Varnës: Eksploroni historinë e pasur të rajonit duke vizituar Muzeun Arkeologjik të Varnës, i cili mbart një koleksion të gjerë të artefakteve nga kohët e lashta.

6. Akvariumi i Varnës: Zbuloni jetën detare në Akvariumin e Varnës, ku mund të shihni speciet e peshkut të ndryshme, testudinat dhe kafshët të tjera ujore nga afër.

7. Blerjet: Hoteli ndodhet në qendrën e Varnës, duke ofruar qasje të lehtë në zona të shumta blerjeje, duke përfshirë qendra tregtare, dyqane butiku dhe tregje lokale.

8. Jetë e natës: Eksploroni skenën e jetës së natës të shkëlqyer të Varnës, me numra të shumtë bare, klube dhe restorante që ofrojnë opcione argëtuese si muzikë live, valle, dhe festa tematike. Këto janë vetëm disa shembuj të mundësive argëtuese pranë Apartamentit të Centralit të Luxhorëve të "Sea Stars" në Varnë, Bullgari.

Pyetjet kryesore

1. Ku ndodhet apartamenti luksoz i Central Sea Stars?
1. Ku ndodhet apartamenti luksoz i Central Sea Stars?1

Përgjigje: Apartamenti luksoz i Central Sea Stars ndodhet në Varnë, Bullgari

2. Cilat janë tiparet e apartamentit luksoz të Central Sea Stars?
2. Cilat janë tiparet e apartamentit luksoz të Central Sea Stars?1

Përgjigje: Apartamenti luksoz i Central Sea Stars ofron akomodim luksoz me pajisje moderne, duke përfshirë një kuzhinë të plotësisë së pajisur, hapësirë të gjërë jetese, dhoma të rehatshme dhe një ballkon me pamje të qytetit

3. A është apartamenti luksoz i Central Sea Stars i vendosur pranë plazhit?
3. A është apartamenti luksoz i Central Sea Stars i vendosur pranë plazhit?1

Përgjigje: Po, apartamenti luksoz i Central Sea Stars ndodhet pranë plazhit, duke mundësuar qasje të lehtë në bregdetin e bukur të Varnës

4. Sa dhoma gjumi ka në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?
4. Sa dhoma gjumi ka në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?1

Përgjigje: Apartamenti luksoz i Central Sea Stars ka disa dhoma gjumi varësisht nga njësia specifike, zakonisht duke u lëvizur nga një deri në tre dhoma gjumi

5. A ka vend parkimi në dispozicion në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?
5. A ka vend parkimi në dispozicion në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?1

Përgjigje: Po, apartamenti luksoz i Central Sea Stars ofron ftesa parkimi për të lehtësuar mysafirët

6. A lejohen kafshët shtëpiake në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?
6. A lejohen kafshët shtëpiake në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?1

Përgjigje: Kjo varet nga politika specifike për kafshët e apartamentit. Mysafirëve u këshillohet të pyesin për rregullat e kafshëve para se të rezervojnë

7. A ka atraksione ose pikat e interesit pranë apartamentit luksoz të Central Sea Stars?
7. A ka atraksione ose pikat e interesit pranë apartamentit luksoz të Central Sea Stars?1

Përgjigje: Apartamenti luksoz i Central Sea Stars është i vendosur në qendër të Varnës, duke ofruar qasje të lehtë në diversë atraksione si Kopshti Detar, Katedralja e Varnës, Muzeu Arkeologjik dhe qendrën e qytetit të gjallë

8. Sa larg është apartamenti luksoz i Central Sea Stars nga Aeroporti i Varnës?
8. Sa larg është apartamenti luksoz i Central Sea Stars nga Aeroporti i Varnës?1

Përgjigje: Apartamenti luksoz i Central Sea Stars është rreth 15-20 minuta me makinë nga Aeroporti i Varnës

9. A është në dispozicion Wi-Fi në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?
9. A është në dispozicion Wi-Fi në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?1

Përgjigje: Po, apartamenti luksoz i Central Sea Stars ofron qasje falas në internet Wi-Fi për mysafirët

10. Si mund të bëj një rezervim në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?
10. Si mund të bëj një rezervim në apartamentin luksoz të Central Sea Stars?1

Përgjigje: Rezervimet për apartamentin luksoz të Central Sea Stars mund të bëhen online përmes faqes zyrtare të tyre ose përmes platformave të ndryshme rezervimesh.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Argëtim dhe relaksim
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Qikërrim
 • Ecje
Përvojat në hotel
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Dhomat pa duhan
 • Dhomë familjare
 • Mikpritje për kafshë
 • Check-in dhe check-out i ndarë
 • Dhomë pa alergji
 • Zonë e caktuar për duhan
Përvojat në dhoma
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
 • Banjo
 • Banjë private
 • Tualet privat
 • Zgjedhje e shtratit/mbulesës
 • Produkte higjenike falas
 • Futbollat
Shërbime shtesë
 • Shërbimi i larjes
Aktivitete në ujë
 • Peshkimi
 • Qendra e zhytjes
 • Mergim nën ujë
 • Sporte ujore (pa motor)
 • Aktivitetet në ujë
Për familjet me fëmijë
 • Kotë
Rishikimi i hotelit 'Sea Stars' Luxury Central Apartment
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.