Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sveti Vlas me pishinë për fëmijë

Sveti Vlas
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 21 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sveti Vlas në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Premier Fort Cuisine - Full Board
Premier Fort Cuisine - Full Board
Premier Fort Cuisine - Full Board
Resort
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Premier Fort Club Hotel - Full Board
Premier Fort Club Hotel - Full Board
Premier Fort Club Hotel - Full Board
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Garden of Eden Complex
Garden of Eden Complex
Garden of Eden Complex
8.5 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Moonlight Hotel - All Inclusive
Moonlight Hotel - All Inclusive
Moonlight Hotel - All Inclusive
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Premier Fort Beach Resort
Resort
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Premier Fort Sands Resort - Full Board
Premier Fort Sands Resort - Full Board
Premier Fort Sands Resort - Full Board
Resort
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Palace Marina Dinevi
Hotel Palace Marina Dinevi
Hotel Palace Marina Dinevi
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
ARENA Complex
ARENA Complex
ARENA Complex
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Premier Fort Beach Hotel
Premier Fort Beach Hotel
Premier Fort Beach Hotel
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Prestige Fort Beach
Prestige Fort Beach
Prestige Fort Beach
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Prestige Sands Resort
Prestige Sands Resort
Prestige Sands Resort
Resort
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
St George Palace Sveti Vlas
St George Palace Sveti Vlas
St George Palace Sveti Vlas
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Casa Real Apartments
Casa Real Apartments
Casa Real Apartments
Apartament
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Family Hotel Venera
Family Hotel Venera
Family Hotel Venera
8.9 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sineva Del Sol Apartments
Sineva Del Sol Apartments
Sineva Del Sol Apartments
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
PrimaSol Sineva Beach Hotel - All Inclusive
PrimaSol Sineva Beach Hotel - All Inclusive
PrimaSol Sineva Beach Hotel - All Inclusive
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Grand Hotel Sveti Vlas
Grand Hotel Sveti Vlas
Grand Hotel Sveti Vlas
7.9 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Panorama Sveti Vlas
Hotel Panorama Sveti Vlas
Hotel Panorama Sveti Vlas
8.7 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Watermill Hotel Sveti Vlas
Watermill Hotel Sveti Vlas
Watermill Hotel Sveti Vlas
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Menada Luxor Apartments
Menada Luxor Apartments
Menada Luxor Apartments
Apartament
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.