Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sveti Vlas, Bullgaria

Sveti Vlas
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 59 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Premier Fort Cuisine - Full Board
Premier Fort Cuisine - Full Board
Premier Fort Cuisine - Full Board
Resort
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Premier Fort Club Hotel - Full Board
Premier Fort Club Hotel - Full Board
Premier Fort Club Hotel - Full Board
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Garden of Eden Complex
Garden of Eden Complex
Garden of Eden Complex
8.5 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Moonlight Hotel - All Inclusive
Moonlight Hotel - All Inclusive
Moonlight Hotel - All Inclusive
7.9 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Premier Fort Beach Resort
Resort
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Premier Fort Sands Resort - Full Board
Premier Fort Sands Resort - Full Board
Premier Fort Sands Resort - Full Board
Resort
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Palace Marina Dinevi
Hotel Palace Marina Dinevi
Hotel Palace Marina Dinevi
8.7 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
DIAMOND Apart Complex
DIAMOND Apart Complex
DIAMOND Apart Complex
8.5 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
ARENA Complex
ARENA Complex
ARENA Complex
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
OLYMP Apartcomplex
OLYMP Apartcomplex
OLYMP Apartcomplex
8.4 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Premier Fort Beach Hotel
Premier Fort Beach Hotel
Premier Fort Beach Hotel
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Garden of Eden PMG Apartments
8.5 E mirë
Apartament
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Saunë
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Etara 3 ApartComplex
Etara 3 ApartComplex
Etara 3 ApartComplex
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Olymp Premium Apartments
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Prestige Fort Beach
Prestige Fort Beach
Prestige Fort Beach
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Prestige Sands Resort
Prestige Sands Resort
Prestige Sands Resort
Resort
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
St George Palace Sveti Vlas
St George Palace Sveti Vlas
St George Palace Sveti Vlas
Hotel
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Casa Real Apartments
Casa Real Apartments
Casa Real Apartments
Apartament
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Apartcomplex Panorama Dreams
Apartcomplex Panorama Dreams
Apartcomplex Panorama Dreams
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Prestige Mer d'Azur
Prestige Mer d'Azur
Prestige Mer d'Azur
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sveti Vlas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.