Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sozopol me pishinë për fëmijë

Sozopol
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sozopol në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Santa Marina Holiday Village
Santa Marina Holiday Village
Santa Marina Holiday Village
8.2 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Green Life Beach Resort
Green Life Beach Resort
Green Life Beach Resort
Resort
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Miramar - Half Board
Hotel Miramar - Half Board
Hotel Miramar - Half Board
8.5 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Laguna Beach Resort & Spa
Laguna Beach Resort & Spa
Laguna Beach Resort & Spa
7.6 Mesatare
Resort
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Blue Orange Beach Resort
Blue Orange Beach Resort
Blue Orange Beach Resort
8.1 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
South Pearl Apart Hotel
South Pearl Apart Hotel
South Pearl Apart Hotel
7.5 Mesatare
Apartament
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Apart Hotel Ofir
Apart Hotel Ofir
Apart Hotel Ofir
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Apartments DreamBG
Apartments DreamBG
Apartments DreamBG
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Apolon Complex
Apolon Complex
Apolon Complex
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Selena Beach Hotel
Selena Beach Hotel
Selena Beach Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Selena Hotel Sozopol
Selena Hotel Sozopol
Selena Hotel Sozopol
8.9 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Coral Sozopol
Hotel Coral Sozopol
Hotel Coral Sozopol
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Sunny Sozopol
Hotel Sunny Sozopol
Hotel Sunny Sozopol
7.2 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Gardenia Vacation Settlement
Gardenia Vacation Settlement
Gardenia Vacation Settlement
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Saunë
 • Pishinë jashtë
Paradise Bay Hotel
Paradise Bay Hotel
Paradise Bay Hotel
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Briz Hotel
Briz Hotel
Briz Hotel
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Relax Hotel
Relax Hotel
Relax Hotel
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Villa Orange Sozopol
Villa Orange Sozopol
Villa Orange Sozopol
Apartament
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Serena Residence Aparthotel - All Inclusive
Serena Residence Aparthotel - All Inclusive
Serena Residence Aparthotel - All Inclusive
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Guest House Plavas
Guest House Plavas
Guest House Plavas
Shtëpi e mysafirëve
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.