Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sozopol, Bullgaria

Sozopol
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 171 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Santa Marina Holiday Village
Santa Marina Holiday Village
Santa Marina Holiday Village
8.2 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Green Life Beach Resort
Green Life Beach Resort
Green Life Beach Resort
Resort
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Miramar - Half Board
Hotel Miramar - Half Board
Hotel Miramar - Half Board
8.5 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Laguna Beach Resort & Spa
Laguna Beach Resort & Spa
Laguna Beach Resort & Spa
7.6 Mesatare
Resort
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Blue Orange Beach Resort
Blue Orange Beach Resort
Blue Orange Beach Resort
8.1 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Blu Bay Hotel Sozopol
Blu Bay Hotel Sozopol
Blu Bay Hotel Sozopol
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
South Pearl Apart Hotel
South Pearl Apart Hotel
South Pearl Apart Hotel
7.5 Mesatare
Apartament
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apart Hotel Ofir
Apart Hotel Ofir
Apart Hotel Ofir
7.7 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Paradise Bay Villas
Paradise Bay Villas
Paradise Bay Villas
Vila
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Luxury House on Buzhaka
Vila
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Ecje
 • Pishinë jashtë
Martinez Aparthotel
Martinez Aparthotel
Martinez Aparthotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Diamanti
Diamanti
Diamanti
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Villa List
Hotel Villa List
Hotel Villa List
8.1 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Radik
Hotel Radik
Hotel Radik
8.8 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel More Sozopol
Hotel More Sozopol
Hotel More Sozopol
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Guest House Diamant
Guest House Diamant
Guest House Diamant
8.7 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Internet i shpejtë
 • TV
Apartments DreamBG
Apartments DreamBG
Apartments DreamBG
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Casa del Mare
Hotel Casa del Mare
Hotel Casa del Mare
8.3 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Apolon Complex
Apolon Complex
Apolon Complex
9.1 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Family Hotel Sofi
Family Hotel Sofi
Family Hotel Sofi
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sozopol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.