Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sofia me pishinë për fëmijë

Sofia
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sofia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Ramada Sofia
Ramada Sofia
Ramada Sofia
7.6 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rosslyn Thracia Hotel Sofia
Rosslyn Thracia Hotel Sofia
Rosslyn Thracia Hotel Sofia
8.5 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Marinela
Hotel Marinela
Hotel Marinela
7.5 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Novotel Sofia
Novotel Sofia
Novotel Sofia
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Expo Hotel Sofia
Expo Hotel Sofia
Expo Hotel Sofia
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Rosslyn Central Park Hotel Sofia
Rosslyn Central Park Hotel Sofia
Rosslyn Central Park Hotel Sofia
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Europe Sofia
Hotel Europe Sofia
Hotel Europe Sofia
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Maison Sofia Hotel
Maison Sofia Hotel
Maison Sofia Hotel
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hilton Sofia
Hilton Sofia
Hilton Sofia
7.6 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
InterContinental Sofia
InterContinental Sofia
InterContinental Sofia
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Festa Sofia Hotel
Festa Sofia Hotel
Festa Sofia Hotel
6.2 Më poshtë mesatare
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sofia Residence Boutique Hotel
Sofia Residence Boutique Hotel
Sofia Residence Boutique Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
All Seasons Residence Hotel
All Seasons Residence Hotel
All Seasons Residence Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Grami Hotel Sofia
Grami Hotel Sofia
Grami Hotel Sofia
8.7 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Ibis Sofia Airport Hotel - Park & Fly
Ibis Sofia Airport Hotel - Park & Fly
Ibis Sofia Airport Hotel - Park & Fly
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Best Western Art Plaza Hotel
Best Western Art Plaza Hotel
Best Western Art Plaza Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Lion Sofia
Hotel Lion Sofia
Hotel Lion Sofia
8.2 E mirë
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Akord Sofia
Hotel Akord Sofia
Hotel Akord Sofia
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Budapest Hotel
Budapest Hotel
Budapest Hotel
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Maxim Hotel Sofia
Maxim Hotel Sofia
Maxim Hotel Sofia
Hotel
Bullgaria, Sofia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.