Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sliven, Bullgaria

Sliven
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
National Palace Hotel
National Palace Hotel
National Palace Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sliven
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Ricas
Hotel
Bullgaria, Sliven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Casino
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Monte Vedetta
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Sliven
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Studio Toni
Apartament
Bullgaria, Sliven
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
Dream Hotel Sliven
Dream Hotel Sliven
Dream Hotel Sliven
Hotel
Bullgaria, Sliven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Guest House Niko Sliven
Guest House Niko Sliven
Guest House Niko Sliven
Shtëpi e mysafirëve
Bullgaria, Sliven
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.