Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shenjtorët Kostandini dhe Helena me pishinë për fëmijë

Shenjtorët Kostandini dhe Helena
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shenjtorët Kostandini dhe Helena në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Romance Splendid and Spa Hotel
Romance Splendid and Spa Hotel
Romance Splendid and Spa Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Azalia Hotel Balneo & Spa
Azalia Hotel Balneo & Spa
Azalia Hotel Balneo & Spa
8.4 E mirë
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Sirius Beach Hotel & SPA
Sirius Beach Hotel & SPA
Sirius Beach Hotel & SPA
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Estreya Residence Hotel and SPA
Estreya Residence Hotel and SPA
Estreya Residence Hotel and SPA
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Koral Saints Constantine and Helena
Hotel Koral Saints Constantine and Helena
Hotel Koral Saints Constantine and Helena
7.4 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Astor Garden Hotel
Astor Garden Hotel
Astor Garden Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Kristel Hotel
Kristel Hotel
Kristel Hotel
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Hotel Amfora
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Gloria Hotel Saints Constantine and Helena
Gloria Hotel Saints Constantine and Helena
Gloria Hotel Saints Constantine and Helena
7.5 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Shenjtorët Kostandini dhe Helena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.